Струни для народних інструментів

Показати
Сортування
Код товару: 92985
2 625 грн.
Код товару: 88599
1 400 грн.
Немає в наявності
Струни для народних інструментів

Струни для народних інструментів в магазині МузЛайн

Як і всі Струнні, такі Народні інструменти, як балалайка, мандоліна або домра, потребують регулярної заміни струн. Тільки нові незношені струни здатні виробляти красиве музичне звучання. 

Народні Струнні щипкові відрізняються високим натягом струн в порівнянні з іншими інструментами, через це їх знос відбувається інтенсивніше і швидше.

Струни для народних інструментів

Струни для народних інструментів недешеві, проте їх вартість виправдана високою якістю і прекрасними акустичними властивостями. 

Матеріали і властивості

Сучасні Струни для балалаек, мандолін, бандур і домр виробляють з традиційних матеріалів:

  • метал;
  • нейлон;
  • шовк;
  • тварин матеріалів. 

Всі вони розрізняються по товщині і, як наслідок, по тембру звучання. Незалежно від використаного матеріалу вони всі володіють достатнім запасом міцності і розтяжності, щоб забезпечити належний і необхідний для настройки інструменту і гри рівень натягу. Правда, істотно відрізняються ціни-натуральні жильні струни і металеві (зі срібною і бронзовою опліткою) коштують дорожче нейлонових, тому купити їх розумніше для концертних інструментів. 

Для учнівських моделей краще підійдуть прості недорогі струни-вони практично нічим не поступаються дорогим в звучанні, про термін їх служби помітно коротше. 

Струни для народних інструментів - Muzline.ua

Вибрати і замовити на сайті Музлайн

В інтернет-магазині Музлайн проводиться продаж струн для всіх видів струнних інструментів. За докладними фото і описами ви можете вибрати і придбати якісні аксесуари з доставкою (Київ, Україна) протягом 2-3 робочих днів. Якщо у вас виникнуть труднощі з оформленням замовлення, ви можете скористатися допомогою наших консультантів.

Читати повністю