Струни поштучно для бас-гітари

Показати
Сортування
Код товару: 60238
64 грн.
Код товару: 60230
69 грн.
Код товару: 60239
76 грн.
Код товару: 60231
78 грн.
Код товару: 60240
86 грн.
Код товару: 60232
86 грн.
Код товару: 60236
87 грн.
Код товару: 60233
105 грн.
Код товару: 60241
115 грн.
Код товару: 60234
136 грн.
Код товару: 58324
201 грн.
Код товару: 58325
273 грн.
Код товару: 58326
304 грн.
Код товару: 58323
380 грн.
Струни поштучно для бас-гітари

Струни поштучно для бас-гітари

Придбати струни поштучно для бас-гітари – досить нелегка справа, що вимагає певних знань в особливостях того чи іншого варіанту. Величезний асортимент від найрізноманітніших виробників (наприклад, Cleartone, D'addario, GHS Strings, Alice і багато інших) може істотно ускладнити вибір відповідного виробу. Щоб купити оптимальний аксесуар для баса допоможуть деякі аспекти і критерії.

Поштучні Струни для баса

Основні особливості струн для басових гітар

Як правило, струни поштучно для бас-гітар випускаються в круглій обмотці, яка обумовлює легкість використання і забезпечує характерний потужний сустейн і атаку. Тим часом, тип обмотки - не єдиний критерій вибору комплектуючих. Також важливо приділяти увагу таким факторам:

  • Калібр-чим товщі струна, тим важче грати, проте високий показник калібру сприяє більш темному забарвленню звучання, що, безумовно, важливо для басистів.
  • Матеріал, з якого виготовляються вироби, не тільки обумовлюють показники міцності, але і надають деякої унікальності звуку. Для струн поштучно для бас-гітар використовується нікель, нержавіюча або нікельована сталь.
  • Наявність або відсутність захисного покриття не тільки продовжує експлуатаційний термін, але і обумовлює комфорт під час гри.
  • Розташування струни істотно впливає на критерії вибору.

Продаж аксесуарів для басистів, в першу чергу, націлена на задоволення запитів і потреб потенційних покупців з усього світу. Імениті виробники турбуються про свою репутацію, звертаючи увагу на якість власної продукції. Таким чином, початківцям виконавцям і музикантам з великим досвідом варто віддавати перевагу перевіреним брендам з хорошими відгуками.

Струни поштучно для бас-гітари - Muzline.ua

Вибір і покупка аксесуарів і комплектуючих для музикантів в інтернет-магазині Музлайн

Каталог інтернет-магазину Музлайн пропонує клієнтам придбати високоякісні струни поштучно для бас-гітари від найвідоміших виробників з усього світу за оптимальною вартістю. Доставка, замовити яку може вся Україна, дозволяє насолодитися новопридбаним обладнанням вже через 1-2 дні в будь-якому регіоні країни. Оптимальна можливість надана жителям м. Київ-вони можуть підібрати відповідне обладнання в стаціонарному відділенні, розташованому в столиці.

Читати повністю