Сценічне обладнання

Показати
Сортування
Код товару: 46374
331 грн.
Код товару: 46398
523 грн.
Код товару: 46339
2 451 грн.
Код товару: 92232
2 510 грн.
Код товару: 92233
2 551 грн.
Сценічне обладнання

Обладнання для сцени в магазині МузЛайн

Професійна сцена - ключовий елемент, який забезпечує належний рівень проведення різних концертів, мітингів та інших масових заходів. Сучасний ринок пропонує безліч різних варіацій, які дозволяють купити сцену, виходячи їх ключових показників масштабності зборів. 

Можливість придбати таку металоконструкцію, як розбірні сцени, ціна яких відрізняється доступністю – значить нівелювати необхідність пошуків і безперервних витрат на оренду подібної продукції. 

Обладнання для сцени

Комплектуючі елементи сценічного обладнання

Як правило, різні сценічні комплекси монтуються з окремих деталей, що обумовлює ряд переваг, а саме незатруднітельний процес складання, безпеку, стійкість конструкцій і, безсумнівно, зручність транспортування. Багато виробників істотно спрощують пропоновані будови.

Таким чином, споживачеві надається такий виріб, як збірно-розбірна сцена, ціна якої залежить від параметрів і кількості елементів. Наприклад, ферми, які виготовлені з алюмінію, крім розширення можливостей конфігурації дозволяють надійно зміцнити світлові пристрої (прожектори, світломузика, проектори, дискоболи і т.д.).

Мобільна сцена трансформер збирається за принципом з'єднання модульних елементів. Даний тип монтажу забезпечує відмінну перевагу розташувати концертну сцену на місцевості з найбільшою зручністю, як для виступаючих, так і для глядацьких мас. Також наявність модулів забезпечує можливість регулювання кількості сцен і елементів в залежності від різних ситуацій (погодних умов, передбачуваної кількості людей, часу доби і т.д.).

Купити сцену розбірну-означає придбати наступні елементи:

  • Задник сцени-полотно, виготовлене з, як правило, темного текстилю або з нанесеним малюнком перспективи, яке забезпечує необхідний фон для різних постановок.
  • Ферма - структурний елемент, без якого не обходиться жодна збірно-розбірна сцена. Алюміній, використаний в якості сировини, забезпечує запобігання корозії, невелика вага, стійкість і легкість транспортування.
  • Стійкий - одна з найважливіших деталей, з яких складається мобільна сцена.
  • Куточок служать для комутації між собою стійок і ферм.
  • Підйомник дозволяють регулювати необхідні показники висоти.
  • Елементи підлоги - необхідна частина для монтування такої конструкції, як сцена подіум розбірна.
  • З'єднувач призначені для скріплення між собою комплектуючих.

Одним з найважливіших складових такого обладнання, як сцена для виступів, а зокрема вулична сцена, є дах, який вберігає від несприятливих метеорологічних умов. Захист електричної та звукової техніки дозволить мінімізувати різні втрати і витрати.

Серед вологостійких варіацій, представлених на ринку, виділяються такі товари, що допомагають уберегти від дощу і вогкості, як велику, так і маленьку сцену:

  • Односхилий - найбільш простий і доступний варіант. Однак переносна сцена з параметрами комплексу 6х8 м нівелює можливість застосування такого тенту.
  • Арковий - красивий дах, прийнятна для будівель з габаритами до 14 м в довжину.
  • Гребеневий - універсальний тент. Купити подіум для сцени, а також подібний дах – означає забезпечити собі довговічність і надійність споруди оптимальною інвестицією.

Існує також сцена-причіп, яка відрізняється мобільністю. Подібна сцена-трансформер не тільки вбереже від негоди, але і усуне необхідність витрачати час на складання. Основний недолік - досить невеликі габарити, що не дозволяє використовувати її для великих заходів.

Особливості вибору сценічного обладнання

Перш ніж купити сцену в Україні для проведення всіляких заходів, слід передбачити і розрахувати специфіку експлуатації і тип майданчика: наприклад, збірна сцена буде використовуватися з дахом або ж без неї. Параметри швидкомонтованих будівель, комплектація, передбачувана масовість-все це ключові моменти, які дозволять відповісти на питання: "яка сцена розбірна краще?».

Важливими аспектами стане покупка подіумів і тип їх опори (гвинтова або телескопічна). Наприклад, гвинтові аналоги краще підходять для рівних поверхонь, таких як асфальт або бетон. Хиткі і вибоїсті грунт, трава або пісок передбачають монтаж телескопічних виробів. При висоті споруди більше півметра слід обладнати додатковими бар'єрами, що запобігають травматизм.

Сцена для концерту також передбачає установку звукової та світлової техніки. Тому варто приділити особливу увагу надійності кріплень і грамотності підключень. Подібні маніпуляції дозволять уникнути різноманітних неприємних ситуацій і казусів. Слід звертати увагу і на простоту монтажу, щоб процес обладнання конструкції не зайняв занадто багато часу.

Вибір і покупка сценічних споруд в інтернет-магазині Музлайн

На запит " Де купити сцену?"пошуковик, безсумнівно, видасть безліч пропозицій, в яких непідготовлений покупець може запросто загубитися. Саме з цієї причини слід звертатися до послуг професіоналів, що володіють багаторічним досвідом на ринку подібного обладнання, як, наприклад, інтернет-магазин Музлайн. Каталог нашої компанії пропонує купити сцену розбірну для концертів від найвідоміших брендів за оптимальною вартістю.

Сцена - Muzline.ua

Досвідчені професіонали магазину Музлайн допоможуть розібратися в нюансах виробів, тому купити сцену розбірну в Україні у нас-стане найбільш вигідним вкладенням. Докладний опис, технічні характеристики і фото також дозволяють оперативно і доступно купити, ціна якої, безумовно, порадує навіть найвимогливіших клієнтів. Придбавши товари у нас, ви не будете турбуватися про надійність і стійкості кріплень і стійок, так як ми піклуємося про якість. Тільки кращі переносні сцени представлені в нашому каталозі.

Читати повністю