Студійне обладнання

Показати
Сортування
Код товару: 82423
1 006 грн. 503 грн.
Код товару: 72177
1 014 грн. 710 грн.
Код товару: 89178
878 грн.
Код товару: 73335
1 218 грн. 974 грн.
Код товару: 82419
1 030 грн.
Код товару: 64377
1 092 грн.
Код товару: 82420
1 170 грн.
Код товару: 82422
1 170 грн.
Код товару: 82425
1 170 грн.
Код товару: 82418
1 217 грн.
Код товару: 95775
1 240 грн.
Студійне обладнання

Студійне звукове обладнання в магазині МузЛайн

Студійним обладнанням прийнято називати будь-які Прилади та аксесуари до них, використовувані для обробки і запису звуку.

Категорія "Студійне обладнання" вміщує в себе безліч електронних і механічних девайсів: починаючи від мікрофонів і аксесуарів до них, закінчуючи джерелами фантомного живлення і системами моніторингу. Даним розділом магазин МузЛайн знайомить вас з повним спектром обладнання, що дозволяє комплексно оснастити будь-яку студію звукозапису у відповідності з самими передовими технічними вимогами.

Будь-яка студія звукозапису, як професійна, так і Аматорська, створена в домашніх умовах, повинна відповідати певним вимогам, таким як: акустичні властивості і розміри приміщення, зовнішня звукоізоляція, і т.д. характерною особливістю оснащення аматорської студії звукозапису є її компактність і простота в управлінні.

Обладнання домашньої студії, як правило, має доступну ціну і невисокі вимоги. Професійна студія для продуктивної роботи передбачає велику кількість високотехнологічних приладів з підвищеними вимогами до Налаштування.

Музичне обладнання для студії

Як правильно підібрати комплект студійного обладнання

Вибір комплекту обладнання для студії здійснюється на підставі індивідуальних вимог звукорежисера. Основним фактором у виборі служать поставлені цілі і кінцева якість продукту, що випускається. Чим вище вимоги до обладнання студії, тим якісніше буде кінцевий продукт. 

Існує базовий мінімальний перелік необхідного обладнання, без якого робота студії звукозапису неможлива. Фундаментом будь-якої студійної апаратури служать:

 • мікшерний пульт з кількістю каналів від 12 і вище;
 • студійні монітори для моніторингу робочого процесу;
 • вокальні та інструментальні мікрофони для запису голосу і музичних інструментів;
 • студійні навушники;
 • мікрофонний передпідсилювач;
 • комп'ютер або ноутбук;
 • звукова карта PCI або зовнішня USB карта.
 • Додатково, щоб укомплектувати студію практично на 100% і підготувати її до повноцінної роботи, має сенс придбати також такі прилади і аксесуари до них, як:
  • міді-контролери; 
  • студійний програмний софт;
  • Рекі, стійки і мікрофонні кріплення;
  • процесор;
  • Музичні інструменти;
  • кабелі та комутатори; 
  • звукоізоляційний матеріал.

Мікшерний пульт 

Чільним пристроєм серед великої кількості видів студійного обладнання є мікшер, або мікшерний пульт, що дозволяє здійснювати управління і контроль всіх стадій процесу запису і обробки звуку. За допомогою мікшера звукорежисер здійснює корекцію і обробку звукового сигналу. Чим більше каналів у мікшерного пульта, тим ширше його комутаційні можливості і можливості звукорежисера одночасно працювати з великою кількістю інструментів.

Вибір мікрофона

Другим за значимістю пристроєм в студії можна вважати мікрофон. Залежно від джерела записуваного сигналу мікрофони ділять на вокальні та інструментальні, конструктивно: на динамічні і конденсаторні. Перші зазвичай використовуються для роботи вокаліста в «польових» умовах. Другі, за рахунок своєї примхливості, високої ціни і великого динамічного діапазону в основному використовують для зняття звуку в умовах закритого студійного приміщення.

Системи моніторингу

Особливу увагу при комплектації студії також слід приділити вибору моніторів і навушників, від якості і типу яких безпосередньо залежить якість моніторингу звуку. 

У невеликих студіях, як правило, використовуються монітори ближнього поля, коли як для професійних студій, концертних залів і відкритих приміщень частіше застосовують Монітори середнього і далекого поля.

Студійне музичне обладнання

Що до студійних навушників, то їх прийнято ділити на 4 типи:

 • відкритий;
 • закритий;
 • напіввідкритий;
 • напівзакриті.

Закриті навушники дозволяють отримати більш детальне звучання, а навушники відкритого типу - більш природне. Для підвищення рівня вихідного сигналу і зниження шумів можуть також використовуватися підсилювачі для навушників.

Вибір і покупка в Музлайн

Інтернет-магазин Музлайн пропонує великий вибір найрізноманітнішого студійного обладнання: від бюджетних моделей до топових.

Консультанти нашого сайту допоможуть вам вибрати відповідне за ціною і вимогам обладнання для вашої студії, купити яке можливо, як за готівковий, так і безготівковий розрахунок, а також в розстрочку.
Muzline.ua - все, що потрібно для хорошого звуку!

Читати повністю