Студійні мікшери

Студійні мікшери в магазині МузЛайн
Мікшерні консолі-великий клас звукового обладнання, без якого неможливо уявити музичну індустрію і індустрію звукозапису. Вони використовуються для забезпечення звукопідсилення великої кількості концертного обладнання, зведення звукових сигналів з декількох джерел і їх маршрутизації.
Студійні мікшери бувають двох типів:
- аналоговий;
- цифровий.
Обидва типи користуються широкою популярністю і мають як незаперечні переваги, так і недоліки, про які ведуться багаторічні суперечки в професійному середовищі.
Мікшерні консолі при більш-менш схожому функціоналі розрізняються специфікаціями-кількістю входів і виходів, наявністю досконалих органів управління, якістю еквалізації і т.п. Це впливає і на ціну пристрою - чим менше каналів і скромніше можливості, тим дешевший можна купити студійний мікшерний пульт. Такий пристрій буде мати природні обмеження в застосуванні, однак і з нього можна витягти максимум ефективності. Окремо стоять мікшерні пульти з підсилювачем - універсальні пристрої, які, однак, підходять не для всіх студій.
Особливості та експлуатація студійних мікшерних пультів
Студійні мікшерні пульти традиційно оснащені не менше, ніж 32 входами для підключення великої кількості обладнання. Вони забезпечують потужну еквалізацію, обладнані інтелектуальними органами управління-високоточними регуляторами і довгохідними фейдерами, надійними кнопками і діодними індикаторами робочого стану обладнання.
Залежно від кількості каналів, студійні мікшерні пульти можна умовно розділити на:
- портативний;
- повнорозмірні.
Повнорозмірні консолі-габаритні стаціонарні пристрої, для розміщення яких необхідно багато місця. Для їх переміщення і транспортування використовуються спеціальні Візки для звукового обладнання, а для установки-широкі міцні столи.
Студійні мікшери мають:
- секції входів і виходів;
- передпідсилювач;
- джерела фантомного живлення;
- блок маршрутизації;
- багатосмуговий еквалайзер;
- регулятори і фейдери на вхід і на вихід;
- вихід на навушники;
- додаткові функції.
Великі багатоканальні студійні мікшери мають електронну моторику всіх органів управління і підтримують можливість управління з комп'ютера, автоматизацію. Ці функції характерні для дорогих моделей професійного рівня. На особливому становищі у фахівців знаходяться цифрові студійні мікшери-пристрої з більш функціональними основними блоками і широкими можливостями налаштування і збереження робочих пресетів. Крім того, вони компактніше і зручніше в плані транспортування і розміщення. Єдиний практичний недолік цифрових консолей-необхідність вивчення інструментів кожної моделі.
Вибір і покупка студійних мікшерних пультів в Музлайн
Купівля мікшерної консолі-велике фінансове вкладення. З цієї причини вибору пульта варто приділити увагу-проаналізувати функціонал і можливості декількох моделей, порівняти вартість і т. п.
В інтернет-магазині музичних інструментів і професійного студійного обладнання Музлайн можна купити студійний мікшерний пульт за демократичною ціною з гарантією якості від виробника і доставкою по території України. Ви можете відвідати наш магазин в Києві, або зробити замовлення на сайті, сплативши його онлайн банківською картою. Крім того, ви можете оплатити Ваше замовлення при отриманні готівкою.
Магазин Музлайн надає повний пакет сервісних послуг та консультації фахівців. У нас є все необхідне для професійної роботи зі звуком!