Студійні підсилювачі потужності

Показати
Сортування
Код товару: 45951
8 892 грн.
Код товару: 48129
15 678 грн.
Код товару: 48133
23 634 грн.
Код товару: 45939
7 254 грн.
Немає в наявності
Студійні підсилювачі потужності

Студійні підсилювачі потужності в магазині МузЛайн

Для студійної роботи над звуком використовуються не тільки спеціальні монітори, але і великі акустичні системи. Як відомо, і монітори, і акустики бувають активними і пасивними. Активні розташовують вбудованим підсилювачем, а пасивні потребують додаткового посилення. 

Студійні підсилювачі потужності застосовуються для підключення пасивних акустичних систем, сценічних моніторів і студійних моніторів і призначені доя збільшення потужності сигналу, що надходить з відтворюючого пристрою. Якісні підсилювачі високого класу не спотворюють сигнал, тобто при підвищенні інтенсивності електричних коливань зберігають його форму. 

Підсилювач потужності для студії

Існує багато різновидів підсилювачів:

  • концертний;
  • студійний;
  • побутовий;
  • портативний
  • і т. д. - принцип їх дії однаковий. 

Студійні підсилювачі виконуються у вигляді рекових девайсів-практичних в експлуатації, компактних в розміщенні, надійних і передбачувано ефективних. 

Купити підсилювач потужності для студії можна за цілком прийнятною ціною-на ринку представлена велика кількість моделей на будь-який бюджет і смак. 

Особливості та експлуатація студійних підсилювачів потужності

Студійні підсилювачі потужності не придатні для використання в інших якостях - їх параметрів не вистачає для концертної роботи, а для домашнього використання вони можуть бути занадто дорогими. 

Студійні підсилювачі забезпечують якісне посилення звуку не невисокому рівні, повністю покриває студійне приміщення середніх розмірів. Для них характерні:

  • широкий частотний діапазон;
  • відсутність темброблока;
  • роздільна регулювання для кожного каналу;
  • комплектуючі високої якості;
  • додатковий захист важливих компонентів.

У плані забезпечення безпеки обладнання студійні підсилювачі поступаються хіба що концертному обладнанню. За рахунок продуманої конструкції корпусу, укріплених власників і фіксаторів, якісному виготовленню всіх компонентів, студійні підсилювачі потужності довговічніше і надійніше, стабільніше в роботі - в них вкрай рідко зустрічаються такі проблеми, як замикання, перевантаження і т. п. 

Корпуси для пристроїв високого класу виготовляються з металу. Виробники уникають використовувати пластик, але це скоріше питання традицій виробництва студійного обладнання, ніж практично обумовлена необхідність. 

Вибір і покупка студійного підсилювача потужності в Музлайн

Широкий асортимент ринку звукового обладнання дозволяє вибрати оптимальну модель студійного підсилювача за прийнятною ціною. Однак фінанси - не єдиний вирішальний фактор, на який варто спиратися при покупці девайса. Слід звертати увагу на технічні можливості конкретної моделі, а в ідеалі - послухати його звучання. Студійні підсилювачі в ідеалі не фарбують звук, проте реальність така, що сигнал, пропущений через Мультикори і через пристрій так чи інакше змінюється. Різні підсилювачі (в тому числі і трансляційні підсилювачі) звучать по різному, але ці відмінності - мінімальні і не грають практичної ролі, тобто не роблять його гірше або краще. 

Студійні підсилювачі потужності - Muzline.ua

В інтернет-магазині музичних інструментів і студійного обладнання Музлайн можна купити студійні підсилювачі потужності за демократичною вартістю з гарантією якості від виробника і доставкою по території України. На нашому сайті представлені класичні моделі і новітні розробки провідних виробників галузі - ви можете ознайомитися з їх технічними параметрами і специфікаціями, порівняти кілька підсилювачів, отримати консультацію і зробити правильний вибір. У Музлайн діє гнучка система оплати онлайн і готівкою, вигідні умови для покупок в кредит, а також послуги сервісного обслуговування інструментів і обладнання.

Читати повністю