Супресори для гітар

Показати
Сортування
Код товару: 60016
143 грн.
Код товару: 60015
163 грн.
Код товару: 89659
190 грн.
Код товару: 82530
1 900 грн. 1 026 грн.
Немає в наявності
Супресори для гітар

Супресор для гітари в магазині МузЛайн

Посилення звучання акустичної гітари-складний процес, оскільки специфіка конструкції інструменту призводить до виникнення зворотного зв'язку, згубного ефекту, який зводить нанівець роботу звукопідсилюючого обладнання. Для подолання цього ефекту були розроблені спеціальні знімні заглушки-супресори, які встановлюються в резонаторний отвір.

З радіоелектронними супресорами на 3 вольта або на 5 вольт цей пристрій не має нічого спільного – мова йде про просте механічному пристосуванні.

Гітарний супресор

Це корисний і незамінний аксесуар для концертуючих гітаристів. Незважаючи на те, що на музичному ринку України представлений широкий вибір спеціального електронного обладнання, покликаного запобігати виникненню сигналу «зворотного зв'язку» – всі ці прилади та аксесуари досить дорогі, вимагають додаткових комутацій, харчування, і негативним чином впливають на звучання, виробляючи двонаправлений ефект. 

Крім того, таке обладнання розраховане на більш потужний сигнал – в основному, електрогітари) - тому для гітари класичної є більш кращим маленькі непомітні хелпери-заглушки. 

Конструкція і використання супресорів

Супресор являє собою плоску "кришку" яка щільно закриває резонаторний отвір гітари. Цей аксесуар виготовляється з:

  • гума;
  • метал;
  • пластика.

Завдяки властивостям цих матеріалів якість звучання не спотворюється і не погіршується, а тембр залишається чистим і насиченим. Заглушка міцно фіксується в резонаторному отворі і пригнічує зворотний зв'язок, яка виникає при спробі посилити звучання акустичної гітари.

Гумові супресори більш пластичні і щільні. Вони відрізняються міцністю і довговічністю, високою надійністю і нейтральним впливом на звук інструменту. Крім того, вони володіють помірною вартістю.

Пластикові заглушки користуються меншою популярністю, ними складніше маніпулювати, а конструкція їх – більш тендітна, ніж у гумових. До того ж, музиканти помічають, що пластикові супресори нерідко виробляють стороннє деренчання. Усуває цей дефект прогумована контактна поверхня.

Металеві супресори вважаються кращим зразком аксесуарів такого роду. Вони порівнянні по міцності і якості впливу з гумовими, проте додатково надають звучанню інструменту ясність, а струнам – характерний металевий дзвін, властивий новому комплекту.

Характеристики звучання інструменту з супресором залежать не тільки від матеріалу, але і від конструкції заглушки. Тому, супресори розрізняються ще по одному важливому параметру-фактурі і бувають:

  • цільний;
  • з отворами.

Цілісні супресори повністю закривають резонаторний отвір і не залишають звуковим хвилях виходу. Заглушки з отворами дозволяють хвилям поширюватися, і не спотворюють звук інструменту-у всякому разі, не роблять його відчутно глуше. Кількість отворів може варіюватися: зазвичай, це або одна велика щілина, що йде поперек всієї заглушки, або кілька маленьких – як правило, не більше дев'яти. 

Установка супресора

Встановлювати супресор слід тільки, якщо інструмент потребує посилення звуку і буде підключений до звукоусиливающему обладнання.

Установка заглушки на резонаторний отвір проводиться в лічені миті і не вимагає спеціальної підготовки і зняття струн – він вільно проходить під ними. Важливо переконатися, що супресор щільно став в отворі і не випаде під час гри. Правильну роботу супресора необхідно обов'язково перевірити під час саундчека.

Слід зазначити, що найчастіше Діаметр отвору не збігається з діаметром заглушки (тут не допоможе навіть наявна маркування). Тому рекомендується перед придбанням правильно вибрати не тільки такі параметри, як матеріал або конструкцію, але і фактичні розміри.

Вибір і покупка супресора в Музлайн

Якісний супресор не погіршує і не перетворює звучання інструменту, зберігаючи індивідуальність його тембру і правильне поширення резонансу. Переважно всі сучасні супресори, особливо аксесуари професійного рівня, мають спеціальну конструкцію, яка дозволяє хвилям звуку і потокам повітря вільно поширюватися.

В наш інтернет-магазині представлені найпопулярніші серед гітаристів супресори, Каподастри, Слайдери та ін аксесуари різних моделей і цінового рівня. 

Супресори - Muzline.ua

Ви можете порівняти кілька, ознайомитися з описами і подивитися огляди, щоб вибрати кращу модель! На сторінці, присвяченій певній моделі, є детальний опис обладнання або музичного інструменту, вміщено фото, вказана ціна, і наведені рекомендації щодо застосування та використання. 

Вподобане обладнання можна придбати в два кліка мишкою, просто натиснувши на покажчик» купити " поруч із зображенням і заповнивши відповідну форму платежу. А ознайомитися з обладнанням на власні очі можна в шоу-румі компанії за адресою: Київ, пр.Маяковського 43/2. ТЦ фестивальний.

При оформленні покупки на сайті Музлайн ви можете вибрати найбільш зручний для вас спосіб оплати і доставку у ваше місто по території України. Ми надаємо офіційну гарантію якості на наші товари і забезпечуємо наших покупців сервісними послугами з ремонту та обслуговування куплених в Музлайн інструментів і аксесуарів!

Читати повністю