Сурдини для смичкових

Показати
Сортування
Код товару: 64527
176 грн. 171 грн.
Код товару: 64528
260 грн. 252 грн.
Код товару: 54842
56 грн.
Немає в наявності
Сурдини для смичкових

Сурдини для смичкових в магазині МузЛайн

Сурдини для смичкових - це спеціальні пристосування, за допомогою яких можна змінити тембр звучання інструментів, зробити звук більш м’яким і приглушеним. 

Сурдини для смичкових

Сурдини застосовуються для наступних струнно-смичкових інструментів:

  • скрипка
  • альт
  • віолончель

Для контрабаса таке пристосування не буде потрібно, оскільки його звучання досить приглушене саме по собі.

Види сурдин і їх переваги

Купити Сурдини для смичкових можна в залежності від їх призначення. Так, розрізняють такі види сурдин:

Сурдини для зміни тембру звучання

  • Сольний
  • Оркестровий

Сурдини-Глушники

Перші застосовуються музикантами для виконання партій, де використання Сурдини передбачено композитором. У партитурі це позначається як-con sordino. 

Для сольних виконавців або гри в ансамблі найкраще підійдуть дерев’яні сурдинки у вигляді гребінців (в основному з чорного дерева). Вони одягаються на підставку для струн і при грі стримують її вібрацію, надаючи звучанню інструменту красивий, оксамитовий окрас. Серед недоліків дерев’яних моделей найчастіше відзначають їх крихкість і незручність установки під час гри. 

Для гри в симфонічному оркестрі були придумані більш зручні в застосуванні і довговічні гумові Сурдини круглої форми з прорізами для струн або у вигляді гумових гребінців. Такі сурдіни легко встановлюються і при необхідності так само легко знімаються або просто відсуваються в сторону, не псують підставку для струн, не можуть пошкодити поверхню інструменту при випадковому падінні.  У порівнянні з дерев’яними сурдинками, гумові поступаються тільки за характером звучання. 

Сурдини-Глушники мають дещо інше призначення. Їх застосовують в умовах, коли необхідно істотно приглушити звук, зробити його тихіше, наприклад при заняттях в нічний час, щоб не потривожити сусідів. Такі сурдинки найчастіше виготовляються з металу (нікелю або латуні) і одягаються на дерев’яну підставку для струн, так само як і сурдіни гумові або дерев’яні. Недолік металевих моделей в тому, що при частому використанні вони можуть пошкодити підставку або залишити подряпину на поверхні інструменту при випадковому падінні. 

Сурдини для смичкових - Muzline.ua

Вибір і покупка сурдін для смичкових в магазині Muzline

Підібрати і придбати сурдіни для струнно-смичкових, а так само інші комплектуючі та аксесуари, такі як змичка, струна, місток для скрипки і т. п. можна в інтернет-магазині Muzline. 

Ціна сурдинок безпосередньо залежить від матеріалів, з яких вони виготовлені і від складності конструкції. Так, найбільш дешевими є гумові моделі, а серед найбільш дорогих – сурдинки з металу і композитних матеріалів.

Читати повністю
// //