Світлове обладнання

Показати
Сортування
Код товару: 50435
106 грн.
Код товару: 46953
106 грн.
Код товару: 47002
106 грн.
Код товару: 93027
174 грн.
Код товару: 64089
419 грн.
Код товару: 94565
468 грн.
Код товару: 91411
583 грн.
Світлове обладнання

Світлове обладнання в магазині МузЛайн

Сучасний клуб, концертний і ТЕАТРАЛЬНИЙ зал, дискотеку або навіть найпростіший бар неможливо уявити без особливого світла, так не схожого на те, до чого ми звикли і тому - зачаровує. Воно задає настрій і по суті є найважливішим засобом виразності і емоційним стимулятором, що підсилює ефект від музики або візуального шоу. 

Світлові прилади для сцени

Для його забезпечення призначене різноманітне світлове обладнання:

і багато іншого. Саме вони допомагають створити в просторі неповторність його вигляду і атмосфери. 
Спеціальне освітлення можна умовно розділити на такі види:

  • декоративний;
  • технічний. 

Перше використовується для театрів, для клубів, це концертне і декоративне освітлення у всій його різноманітності. Друге-тех. лампи для фотостудії, для автосервісу та інших об'єктів, що вимагають яскравого денного світла, якої можна регулювати і налаштовувати відповідно до поточних завдань. 

Спецефекти і їх можливості 

Для створення повноцінного дискотечного залу, організації концертів, розважальних закладів так чи інакше доведеться купити комплект пристроїв освітлення, за допомогою яких можна буде реалізовувати творчі задуми.

Для світлового шоу навіть невеликих масштабів потрібні професійне оснащення і кваліфікований співробітник, який буде ним керувати і виробляти обслуговування. Крім самого оснащення необхідні ще ряд аксесуарів і витратних матеріалів - лампи, кріплення, Струбцини, фіксатори і т. д.

Основний асортимент світла для сцени або для дискотек - кольорові і миготливі ефекти, лазери, великі дзеркальні кулі, стробоскопи, ультрафіолети, штучний вогонь. Їх об'єднує спільна риса - вони дають мінімум освітленості, проте їх сигнал надає приміщенню фактуру і несподівану атмосферу, глибину і опрацьованість, використовується для світлових картин і шоу. У більшості випадків ці апарати працюють спільно з генераторами диму, піни, мильних бульбашок, снігу і туману і створюють приголомшливі спецефекти.

Професійні засоби 

Питання безпеки і специфіки діяльності вимагають застосування на виробництві особливого стандарту освітленості, для чого використовують:

  • прожектор;
  • лампа денного світла;
  • фото світло;
  • портативна підсвічування для dj. 

Головні його характеристики-спрямованість, регульованість і відповідність стандарту температури і яскравості освітлення. Для простоти управління зазвичай тех. світло оснащується диммерами-пристроями, що забезпечують просту ручну регулювання яскравості. 

Для створення спрямованого променя для студії застосовуються переважно прожектори на поворотних тримачах. Але іноді потрібні додаткові пристосування-переносна стійка, підлогова підставка, знімний кронштейн, які допоможуть швидко перемістити джерело світла в потрібне місце. 

Обслуговування та безпечна експлуатація 

Навіть якщо не торкатися питань візуального мистецтва, задіяння великої кількості одиниць світлового оснащення одночасно - це досить складне завдання з точки зору практичної реалізації, яка вимагає спеціальної підготовки і навчання персоналу. Причому центральну частину завжди займає аспект безпеки-неправильна комутація, невідповідність робочих навантажень заявленої потужності, порушення цілісності проводів можуть привести не тільки до псування техніки, але і до травм персоналу.

Виробники, що випускають світлообладнання, як правило супроводжують його експлуатаційною документацією і мануалами, які полегшують процес комутації, синхронізації пристроїв, підключення їх до пультів управління і т. д. 

Слід зауважити, що стандарти безпеки для нічного клубу, для залу кафе або ресторану, студії та концерт-холу розрізняються, тому обґрунтування для використання того чи іншого апарату - технічний протокол і протоколи безпеки на кожному конкретному об'єкті. 

Пристрої освітлення

Вибір і покупка в Музлайн

Потрібно купити світлове обладнання? Тоді правильно, що Ви зайшли саме в наш інтернет магазин muzline.ua. тому що у нас великий вибір і відмінні ціни, сертифікована продукція і офіційний сервіс. 

Професійні Девайси для залу, музичне обладнання для ресторанів і розважальних закладів - все представлено на нашому сайті у відповідних категоріях.  

Доставка товару здійснюється в усі регіони країни (Україна) в найкоротші терміни, а по місту Київ протягом доби або в термін, який вказав замовник в момент оформлення замовлення.

Читати повністю