Синтезатори

Показати
Сортування
Код товару: 49718
8 400 грн.
Код товару: 83173
9 000 грн.
Синтезатори

Синтезатори в магазині МузЛайн

Головна музична революція, що відбулася в ХХ столітті, була пов'язана з появою принципово нового інструменту - синтезатора. Він в буквальному сенсі слова перевернув наші уявлення про звук, його властивості, потенційні можливості електронних музичних інструментів, розсунув рамки творчості і привів до виникнення нових жанрів і течій в сучасній музиці. 

На відміну від акустичних піаніно новий інструмент не мав власного звуку, але вмів перетворювати електричний сигнал в звукову хвилю, синтезувати звук і моделювати його.

Синтезатор

Коротка історія створення синтезатора

Перший робочий прототип майбутнього синтезатора був сконструйований і протестований ще в другій половині 19 століття - він називався музичним телеграфом, мав дві октави і клавішне управління. Його творець, винахідник на прізвище Грейю використовував його для публічних демонстрацій можливостей електрики.

Ще через кілька років американець т.Кахілл представив публіці Телармоніум - повноцінний електричний звуковий інструмент, який мав широкі поліфонічні можливості, але при цьому важив близько двохсот тонн. 

Ближче всіх з першовідкривачів синтетичного звуку наблизився до синтезаторного майбутнього Лев Термен. Він створив інструмент під назвою терменвокс, який використовується і сьогодні в експериментальній музиці. 

У наближеному до сучасного вигляді синтезатор з'явився тільки в 30-х роках ХХ століття. Це був Електронний орган Hammond, який повинен був замінити громіздкі акустичні органи. Надалі він був доповнений рядом ефектів, які дозволяли моделювати звучання і перетворювати його. Можливості нового інструменту були оцінені музикантами по достоїнству. Сьогодні Hammond-найдорожчий з вінтажних синтезаторів і найбільш затребуваний серед професійних музикантів. 

Після цього-почався стрімкий прогрес розвитку синтезаторів і цифрових піаніно як повноцінного і самостійного інструменту, який досяг досконалості в наш час.

Умовно можна виділити наступні категорії синтезаторів:

  • Для навчання - мають базовий набір функцій, що дозволяє не тільки навчиться грі, але і повноцінно займатися музикою на початкових рівнях. Як правило, якісні і дешеві, з автоакомпанементом, караоке, з навушниками та іншими опціями. 
  • Професійні-досить просунуті моделі високої цінової категорії, розраховані на сценічне і студійне застосування. Мають вбудований записуючий рекордер, можливість працювати з міді-інформацією. 
  • Цифрові Піаніно-Інструменти, тактильність і звучання яких максимально наближені до справжніх клавішних інструментів. 

Конструкція і особливості інструменту.

Сучасний синтезатор - це інструмент, традиційно використовує клавіатуру фортепіано, що має велику кількість регуляторів, що дозволяють контролювати і змінювати той чи інший параметр звуку, що дозволяє працювати із записом і коштує не дешево. 

Можливості сучасних інструментів практично необмежені: навіть не самі просунуті сучасні моделі імітують тембри практично всіх існуючих музичних інструментів з різними відтінками звучання. 
У більшості випадків, музичні звуки згруповані по блоках, і їх звучання випливає з назви. 

Духовий блок включає себе різновиди духових інструментів (від губної гармошки до труб і навіть цілих оркестрів. Іноді такі язичкові інструменти, як саксофон, наприклад, виділені в окрему групу). 

Також широко представлені блок піаніно (з різними нюансами звучання), струнний блок, окремо – щипковий блок, і великий список ударно-перкусійних інструментів. При цьому досягається емуляція різноманітних відтінків звучання-наприклад, пневматичний орган звучить з характерним пріщелківаніем і затримкою звуку, тоді як електронний подібних відтінків позбавлений. 

Акордеон звучить так, як він дійсно функціонує з хутром, а струнно-симфонічний оркестр - з відповідними ефектами відлуння. У той же час, слід зазначити, що такі електромузичні інструменти, як електро-гітара, звучать не цілком реалістично навіть на найдорожчих моделях – однак робота в цьому напрямку ведеться постійно, і такі флагмани виробництва, як Yamaha або Korg досить близько підійшли до схожості звуку.

Інструменти розрізняються: кількістю клавішею, широтою можливостей, і як наслідок – вартістю.

Професійні синтезатори-досить дорогі робочі станції, головна перевага яких полягає в практично необмежених можливостях контролю над звуком, а також в багатофункціональності. Професійні синтезатори нерідко являють собою окремі звукові модулі, які підключаються до інструментів.

Сучасні синтезатори-це переважно цифрові інструменти. Але варто відзначити, що вони не змогли витіснити транзисторні синтезатори, що залишаються нішевими інструментами високої цінової категорії. Можливості цифрових інструментів незрівнянно ширше-один синтезатор "вміє" все, що раніше могло робити окреме обладнання.

Серед найбільш відомих виробників існує певна спеціалізація. Так, Casio виробляють найбільшу лінійку інструментів для дітей (маленькі дитячі синтезатори, які коштують дешевше), Roland і Kurzweil прийнято вважати найбільш зручними для професійного сценічного використання, а Ямаха випускають абсолютно повну лінійку універсальних моделей, в тому числі і наплічний синт.

До синтезаторів також іноді відносять електронний інструмент для генерації звуків ударно-перкусійних інструментів (більш популярне найменування – драм-машина). Подібні синтезатори спеціалізовані під витяг звуків ударних інструментів, і, після відповідної настройки, цілком здатні замінити «живого» ударника. 
 

Музичні синтезатори

Чому синтезатор і який краще?

Переваги синтезатора роблять його дуже затребуваним серед музикантів-клавішників інструментом. Це, перш за все:

  • портативність;
  • креативні можливості;
  • універсальність;
  • розумна вартість.

Компанії Yamaha, Korg, M-Audio та інші виробляють круті і недорогі інструменти для різних категорій музикантів, як початківців, так і професіоналів. Навіть дитячі моделі синтезаторів мають великий спектр можливостей по налаштуванню звуку, підкладці ритму, автоакомпанементу і можливостей підключення – однак управління інструментом настільки просто, що навіть найменший музикант цілком здатний розібратися. 

А професійні великі Клавішні інструменти оснащені такими просунутими можливостями, як настройка реалістичності відгуку клавіатури, семплювання звуків із зовнішніх джерел, різні види звукових обробок і функції многодорожечной запису – для користування подібними моделями необхідна відповідна професійна підготовка і певний досвід.

Синтезатор - це ще й відмінний зручний інструмент. Він однаково добре підійде досвідченим музикантам для занять і створення музики, і початківцям - його клавіатура не відрізняється від фортепіанної, а габарити і вага дозволяють розмістити його в будь-якому приміщенні, а також легко транспортувати.

Вибір і покупка синтезатора

У нашому інтернет-магазині представлені моделі професійних і синтезаторів для навчання. Ви можете ознайомитися з докладними описами специфікацій і функцій всіх інструментів, подивитися професійні огляди від музикантів і скористатися допомогою наших консультантів в оформленні покупки.

Наш сайт розрахований на максимальну зручність використання – КОЖНІЙ моделі присвячена окрема електронна сторінка, де розміщено короткий опис інструменту, фото, а також докладні технічні характеристики і ціна. Трохи нижче до даної моделі додаються відповідні до неї аксесуари-це може бути стійка, педаль або різні чохли для транспортування. 

Замовити і недорого купити інструмент можна за допомогою всього двох-трьох кліків мишкою. У тому числі, доступний продаж товарів в розстрочку, кредит, кілька варіантів оплати, а також – послуги доставки (Київ, Україна). Обраний вами синтезатор буде супроводжувати офіційний гарантійний сертифікат, і при необхідності ви зможете скористатися сервісними послугами.

У нашому інтернет-магазині ви зможете порівняти кілька моделей, скільки коштує кожна, прочитати відгуки і вибрати найкращий варіант інструменту, адже синтезатор – це, перш за все, засіб творчого вираження і реалізації потенціалу музиканта.

Читати повністю