Тамбори

Показати
Сортування
Код товару: 44020
12 813 грн.
Код товару: 57915
11 590 грн.
Немає в наявності
Тамбори

Тамбори в магазині МузЛайн

Тамбори - традиційний ударний інструмент Антильських островів, який використовувався в Мерензі, музичному і танцювальному стилі, поширеному в країнах Латинської Америки і Карибського басейну. Це технічний інструмент, що володіє яскравим впізнаваним тембром, гучним і об'ємним. 

Тамбора має ряд характерних рис:

  • невеликі розміри;
  • опуклі боки корпуса;
  • піднята над корпусом мембрана;
  • масивні обода з обох сторін. 

Перкусія тамбори

Сучасні тамбори заводського виробництва зберегли ознаки традиційних інструментів, які виготовлялися в кустарних майстернях. Звучання цього інструменту часто можна почути в ансамблі з гуїро - ще одним інструментом, характерним для меренге. 

Тамбори не слід плутати з тамборимами - не дивлячись на загальний корінь в назві, ці барабани практично не мають спільних рис і використовуються по різному. 

Купити табору хорошої якості можна від німецького бренду Meinl, що займається виробництвом етнічних традиційних перкусійних і ударних інструментів. Їх вироби відрізняються не тільки гарною якістю, але і демократичними цінами. 

Матеріали та техніка гри на тамборах

Сучасні тамбори виробляється переважно з натуральних матеріалів. Для цього використовуються:

  • дерево;
  • шкіра;
  • метал. 

Деякі виробники віддають перевагу каучуковому дереву-твердому матеріалу, якій володіє специфічними акустичними властивостями і сам по собі відрізняється приємним звучанням. 

Перші тамбори, як і багато ударні інструменти, з'явилися в Африці і мають давнє походження. Перші тамбори обтягувалися виробленої цапиною шкірою, яку на сучасних інструментах замінили бичача шкіра і пластик.

Тамбора відповідає за ритмічну частину в Мерензі, проте з великим успіхом використовується і в інших музичних жанрах, особливо, тяжіють до етніки і ф'южну.  

Техніка гри на тамборах відрізняється від традиційної техніки гри на більшості ударних інструментів. Для звуковидобування музикант використовує долоню і пальці, якими вдаряє по мембрані, і спеціальну паличку, якою вистукує ритм по ободу або корпусу. 

Тамбори - Muzline.ua

Вибір і покупка тамбор в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна купити тамбори сучасних моделей німецького виробництва. В асортименті представлені різні типи етнічних барабанів і ефектів, в тому числі і такі інструменти, як рейнстік, рейнмейкер, замовити та оплатити які можна онлайн. 

У нашому магазині діють вигідні умови для покупки інструментів в кредит, зручний інтернет-сервіс для онлайн-покупок, гнучка система оплати і офіційні гарантії якості на всі види інструментів. 

Консультанти Музлайн допоможуть вибрати кращу модель тамбори і дадуть відповідь на всі питання, які стосуються оформлення покупки і товару!

Читати повністю