Тамборими

Показати
Сортування
Код товару: 44234
2 160 грн.
Код товару: 44226
2 252 грн.
Код товару: 63451
1 344 грн.
Немає в наявності
Тамборими

Тамборіми в магазині МузЛайн

Тамборім, і тамбурин - незвичайний перкусійний інструмент, який помилково можна прийняти за бубон. Однак це-барабан. Він вважається найменшим ударним інструментом (менше - тільки іграшкові та сувенірні барабани), який використовується в професійній музиці. 

Розміри і форма тамборіма роблять його візуально схожим з бубон - плоским перкусійним інструментом, звучання якого доповнюється бубонцями або маленькими тарілочками, закріпленими на ободі. У тамборіма подібних доповнень немає. Замість цього, для інструменту характерні:

Перкусія тамборимы

  • невеликий діаметр (6 дюймів);
  • товщина близько 4 см;
  • дерев'яний або металевий обід;
  • синтетична мембрана;
  • відкрите днище. 

Звучання тамборіма схоже на звук бубна, проте сильно залежить від інструменту, за допомогою якого звук витягується. Йому притаманні дзвінкість, деяка сплощеність, тріск і обмежений динамічний діапазон. Тамборіми не варто плутати з тамборами - це два різних типи перкусійних інструментів з різною ціною і величезною різницею в звучанні. Купити тамборім можна тим, хто робить перші кроки в музиці - цей інструмент допоможе розвинути почуття ритму і навик ритмічного акомпанементу. 

Особливості, використання і техніка гри на тамборімі

Тамборіми-барабани, які активно використовуються в бразильській музиці. З його допомогою музикант виділяє найбільш виразні ритмічні малюнки і підкреслює мелодійну лінію. 

Залежно від матеріалу, використаного для корпусу і мембрани, тембр інструментів може відрізнятися, тому вибір тамборіма - справа смаку. Для виробництва цих барабанів однаково часто використовуються:

  • дерево;
  • пластик;
  • метал. 

Чим твердіше і щільніше структура матеріалу, тим гостріше і голосніше звучить барабан. 

На тамборімах грають не руками, і не традиційними барабанними паличками. Для цього використовують спеціальні палички, що складаються з декількох пружних прутів. такі палички чимось схожі на рути, тільки більш тонкі і короткі. Музикант тримає барабан в руці і постукує по ньому паличкою. Просте, на перший погляд, звуковидобування, вимагає вміння і підготовки, віртуозного навички і добре розвиненого ритмічного почуття. Тамборім може використовуватися як акомпануючий інструмент для співу і танцю. 

Тамборимы - Muzline.ua

Вибір і покупка тамборімов

Найбільш поширені види тамборімов - з дерев'яним і металевим корпусом. Виробництвом таких барабанів займається німецька компанія Meinl, яка займає на ринку нішу етнічних інструментів. В асортименті її продукції-безліч екзотичних інструментів, від вібраслепів, гуїро, агого до калімб і різних видів тарілок-чайна, сплєши, Райди...

У нашому магазині музичних інструментів Музлайн можна купити тамборім класичної моделі з гарантією якості та доставкою по Україні. Крім того, в нашому магазині діють акції та знижки, вигідні умови для покупок в кредит і повний пакет сервісних послуг.

Читати повністю