Трансляційні підсилювачі

Трансляційні підсилювачі
Трансляційний підсилювач - це система, призначена для збільшення показника потужності звукових сигналів частотного діапазону, з подальшою їх трансляцією по кабельній лінії кінцевим споживачам. Від звичайних підсилювачів вони відрізняються можливістю передачі через провідний масив, до різних вузлів якого приєднуються пристрої користувачів. До таких пристроїв можна віднести:
- активні акустичні системи;
- гучномовці рупорного типу;
- оповіщувач.
Довжина проводового масиву може варіюватися від пари метрів до декількох кілометрів. Від робочої довжини провідної лінії залежить і встановлюється напруга наступних стандартів:
- 25, 30 вольт;
- 100, 120 вольт;
- 240 вольт.
Така методика дозволяє домогтися значної мінімізації втрат при трансляції сигналу.
Головним завданням трансляційного підсилювача є посилення сигналу до необхідної величини, достатньої для створення абонентським обладнанням необхідного рівня тиску, що досягається за допомогою посилення сигналу на вході користувача пристрою.
На відміну від класичного, трансляційний підсилювач відрізняється більш високим рівнем надійності, що забезпечується за рахунок установки на вході спеціального обмежувача-лімітера, що виключає так зване перезбудження, характерне для підсилювачів, а також в деяких моделях подавители зворотного зв'язку. Крім того, це захищає від перевантаження на виході. Вхідний обмежувач дозволяє уникнути неприємних спотворень в разі перевищення допустимого рівня сигналу входу.
Різновиди і застосування трансляційних підсилювачів
Трансляційні підсилювачі отримали широке застосування в якості компонентів систем евакуаційного оповіщення, музичної трансляції, радіомовлення і так далі.
Трансляційні підсилювачі оснащуються входами для різних джерел звукового сигналу. Для балансу застосовуються гнізда входу, завдяки чому відбувається процес шумозаглушення перешкод, що виникають через наведення на з'єднувальний провід.
Даний тип підсилювачів розрахований на динамічну роботу в цілодобовому режимі. Передбачена можливість електроживлення не тільки від мережі, але і за рахунок застосування резервних батарей акумуляторного типу.
Трансляційні підсилювачі використовуються там, де технічних характеристик стандартних підсилювачів потужності вже недостатньо. Вони забезпечені еквалайзерами, системами захисту від можливих коротких замикань, перевантаження системи і від експлуатаційного перегріву. Багато з сучасних моделей мають режим так званого «легкого старту». Рідкокристалічні дисплеї, якими обладнані Корпуси трансляційних підсилювачів оснащені датчиками температури під корпусом і індикацією рівня гучності.
Існує також різновид трансляційних мікшер-підсилювачів, призначених для конструювання простих комплексів фонового озвучування в торгових залах, холах і супермаркетах. Такі моделі, як правило, володіють вбудованим радіо-тюнером і MP3-програвачем.
Вибір і покупка трансляційного підсилювача
Наше пріоритетне завдання-забезпечення клієнтів якісною продукцією. Професіоналізм наших співробітників є гарантією високої відповідальності перед покупцями.
Магазин Музлайн пропонує широкий асортимент підсилювачів та іншої музичної електроніки за демократичними цінами. Кожен клієнт може бути впевнений у повному дотриманні його прав, гарантованих Законом України «Про захист прав споживачів».
Купуючи товар у нас, ви можете розраховувати на його максимально оперативну доставку по всій території України.