Тромбони

Тромбони в магазині МузЛайн
Серед інших мідних духових інструментів, тромбон виділяється, як своїм зовнішнім виглядом, так і звучанням і технікою гри. Цей духовий музичний інструмент має найважливіше значення в музиці абсолютно різних стилів і напрямків.
Історія тромбона налічує кілька тисячоліть-практично не відрізняються від сучасних, інструменти були знайдені при розкопках Помпеї.
У Середні століття інструмент широко використовувався, як в церковній, так і світській музиці. Симфонічна музика класичного періоду також була немислима без тромбона: "Голос Бога" - так відгукувався про нього Бетховен.
Широке застосування знайшов інструмент і в сучасній музиці: наприклад, його з успіхом використовував відомий джазовий ансамбль «Гамма-Джаз», а нині тромбон масово застосовують ска-ансамблі. Словом, старовинний інструмент актуальний і донині.
Особливості конструкції і техніка гри
Найближчі родичі тромбона – труба і валторна, однак для зміни нот вони використовують вентилі, в той час, як у тромбона для цього є куліса: підковоподібна трубка, яку музикант рухає в горизонтальному напрямку, змінюючи в інструменті довжину повітряного стовпа.
Лівою рукою музикант тримає інструмент, а правою – рухає кулісу, сам же звук видається зміною положення губ виконавця. Тромбон-єдиний інструмент, що дозволяє застосовувати техніку "гліссандо": рух Куліси при безперервному звуці, що створює своєрідний звуковий ефект, властивий виключно тромбону.
Існує кілька різновидів інструменту:
- звичайний тромбон (тенор);
- альт;
- бас;
- сопрано;
- контрабас.
Два останніх в даний час майже не вживаються, а під терміном «тромбон» завжди мається на увазі за замовчуванням теноровий інструмент – саме його зображення і фото можна зустріти у всіх відповідних довідниках і енциклопедіях, присвячених даному інструменту.
Фахівці не рекомендують цей інструмент стосовно дітей, оскільки організм повинен досить зміцніти для істотних навантажень на дихання і серцево-судинну систему. Оптимальний вік для початку-8 років.
Відомі виробники
- Yamaha - всесвітньо відомий японський виробник, в арсеналі якого є вся лінійка духових інструментів. Ямаха є світовим лідером за обсягами виробництва. В її асортименті, в тому числі, є і помповий вид тромбонів;
- Conn-Selmer, Inc-американська корпорація, що об'єднує у своїй діяльності такі відомі бренди, як Vincent Bach Co, Ludvig і багато інших. Інструменти Конн-Селмер позиціонуються в професійному застосуванні. Також проводиться ряд преміум-лінійок (наприклад, модель а47), чия вартість може досягати істотних Сум;
- KHS Musical Instruments-тайванський виробник, з 1956-го року випускає під маркою «Юпітер» весь ряд мідних духових інструментів для початківців, а також інструменти середнього цінового сегмента.
Вибір і покупка інструменту в Музлайн
На сайті Музлайн можна найбільш швидким і зручним в Україні способом купити будь-яке вподобане музичне обладнання. Відвідавши наш інтернет-магазин, можна з легкістю порівняти, скільки коштує та чи інша модель в нашій компанії і у наших конкурентів.
Наші фахівці із задоволенням допоможуть з вибором і оформленням замовлення, який можна зробити прямо на сайті. Продаж здійснюється як за готівку, так і за безготівковим розрахунком. Діє гнучка система знижок і бонусів.
Ну, і, звичайно, найголовніше-в Музлайн є все для заняття музикою для виконавців будь-якого рівня!