Цифрові кабелі

Цифрові кабелі в магазині МузЛайн
Разом із зростанням популярності сучасних High-End систем затребуваними стали і комунікаційні кабелі найвищого класу. У порівнянні з класичними аналоговими з'єднувачами, які до цих пір використовуються для передачі низькорівневих сигналів, цифровий кабель має кращу пропускну здатність і менш сприйнятливий до зовнішніх наведень. Передаючи сигнал у вигляді струму або світла, ці з'єднувачі є ідеальними для виведення аудіо і відео у високій роздільній здатності.
Функціональні можливості цифрових кабелів
Цифрові шнури передають сигнал від джерела (HD-плеєра, аудіосистеми Hi-Fi, багатоканального домашнього кінотеатру) до студійного підсилювача потужності, ресивера або трансляційного мікшерного пульта. При цьому для передачі стерео або багатоканального цифрового потоку досить одного кабелю.
Крім того, провідники, що використовуються в цифрових кабелях, мають наднизький опір, що дозволяє з високою швидкістю передавати великі потоки інформації. А спеціальна обплетення разом з багатошаровим екраном надійно захищають дані, що передаються від небажаних електромагнітних перешкод.
Різновиди цифрових кабелів
Всі Цифрові кабелі діляться на дві категорії:
- коаксіальний з'єднувач (сигнал передається у вигляді струму);
- оптичні кабелі (світлова передача інформації).
Відрізняються вони і по конструкції і за призначенням, тому розглянемо ці моменти більш детально.
Конструкція
Почнемо з виробів, виконаних за коаксіальною схемою. Такі кабелі мають круглий поперечний переріз. При цьому провідник може складатися з однієї моножили або бути багатодротяним. Захищає кабель від всіляких впливів оболонка з діелектричного матеріалу з екранує опліткою, а також зовнішнє ізоляційне покриття. Ці кабелі оснащують стандартними коннекторами типу RCA кабель або BNC (роз'єм з фіксацією).
Що стосується оптичного провідника, то він розроблений компанією Toshiba, тому його часто називають TosLink. Оптоволоконний кабель оснащується роз'ємами прямокутного перетину. Хоча в окремих випадках, наприклад в портативній звуковій апаратурі часто використовуються більш популярні коннектори mini-jack 3,5 mm. Несучий елемент роблять зі скловолокна або спеціальної пластмаси. В останньому випадку пропускна здатність трохи гірше, зате кабелю з пластиковими жилами міцніші і коштують дешевше.
Галузь застосування
У коаксіальних цифрових кабелів Хвильовий опір становить 75 Ом. Причому, якщо ви бажаєте отримати від свого музичного обладнання (наприклад, CD/DVD/MD програвача) хороший звук, то даний параметр повинен бути незмінним по всьому кабелю, в тому числі і на роз'ємах.
Від якості цифрового з'єднувача сильно залежить звучання аудіосистеми. Найвищі вимоги до з'єднувачів коаксіального типу пред'являються, коли джерело відтворює звук з параметрами 24 біт /192 кГц.
У таких пристроях, як оптичний аналог цифровий сигнал передається у вигляді світла, тобто електричне з'єднання між джерелом і приймачем тут відсутня (гальванічна розв'язка). Таким чином, оптоволоконні шнури часто використовуються в аудіосистемах, в яких джерело має високий показник власних наведень.
Волоконно-оптичний кабель виконує передачу цифрового сигналу з максимальними параметрами в 24 біт / 96 кГц. Тобто він може використовуватися для передачі, наприклад, багатоканального звуку DTS 5.1.
Вибір і покупка цифрових кабелів в Музлайн
Сьогодні на ринку представлені коаксіальні та оптичні кабелі від самих різних виробників (наприклад, Spdif). Перш ніж придбати даний товар, потрібно визначитися з тим, в якій системі він буде використовуватися. Так, для цифрового телебачення або недорогий аудіосистеми підійде кабель з провідником з безкисневої міді. Але якщо ви збираєте висококласну медіасистему, то краще звернути увагу на з'єднувачем з провідниками з більш благородних металів (срібла, золота) або оптоволокна.
У нашому інтернет-магазині є широкий асортимент цифрових кабелів, а досвідчені консультанти Музлайн завжди готові допомогти Вам підібрати добротний кабель за розумною ціною. Купити Цифрові кабелі у нас не складе ні найменшого праці. Хороші пристосування для звуку від світових виробників з докладним описом і фото представлені в каталозі. Ціна на продукцію порадує навіть вимогливих клієнтів.
Продаж в нашому магазині здійснюється за допомогою зручної форми замовлення. Заповнивши заявку в будь-який зручний для вас час доби, Ви також можете підібрати найбільш прийнятний спосіб оплати. Вартість товарів, представлених в каталозі, безсумнівно, порадує, як професіоналів, так і новачків, задовольняючи їх запити. При бажанні можна відвідати оффлайн магазин, який знаходиться в м.Київ, щоб більш ретельно вивчити технічні особливості апаратури.
Музичний магазин muzline.ua надає для своїх покупців можливість оплати замовлення в розстрочку на хороших умовах, а також оформлення доставки в будь-яке місто країни. Замовити доставку може вся Україна: щасливий володар музичного обладнання або комплектуючих зможе забрати посилку вже через 1-2 дні. Ми гарантуємо покупцям оригінальність кожного найменування і гарантію якісності.