Тюнери для гітар

Тюнери для гітари в магазині МузЛайн
Не секрет, що гітара завжди повинна бути точно налаштована, щоб мелодія звучала гармонійно і без фальші. Досвідчені музиканти налаштовують інструмент на слух буквально за хвилину. Але не всі адже володіють абсолютним слухом, та й прислухатися до точності звуку іноді зовсім немає часу. У галасливій обстановці або під час виступу незамінним помічником будь-якого музиканта стає тюнер.
Як вибрати і купити тюнер для гітари
Існує величезна кількість гітарних тюнерів в різному конструктивному виконанні. Є моделі гітарних тюнерів з вбудованим метрономом: начебто і зручно, але деякі професіонали рекомендують купувати метроном окремо. Іноді виробник оснащує тюнер для класичної гітари здоровенним РК-дисплеєм, поєднує різні функції, модифікує способи кріплення... але призначення залишається тим же – максимально точно налаштувати гітару.
Початківцям гітаристам без сумнівів потрібно купити тюнери для гітари, як і кейс для гітари – незамінний супутник новачків, які часто при налаштуванні інструменту рвуть струни. В інтернет-магазині muzline представлені тюнери наступних видів:
- Стандартний
- Тюнер-прищіпка
- Тюнер-брелок
- Педаль
- Урізний
- Рековий тюнер
- Тюнер-додаток
Тюнер-прищіпка
Мабуть, найзручніший тюнер для струн гітари з точки зору використання вдома або на невеликих концертах. Головна перевага» прищіпки " - можливість налаштування інструменту в навіть в самій галасливій обстановці. Тюнер-прищіпка кріпиться на грифі, а вбудований мікрофон ловить звукову вібрацію конкретної гітари, а не звук поруч знаходиться інструменту або сторонній шум. Коли ви смикаєте потрібну вам струну, на дисплеї відображається нота. Якщо нота відрізняється від необхідної потрібно» добудувати " тон – крутите колок на грифі гітари, послаблюючи або натягуючи струну. Ну і стежте за дисплеєм. Так ви зможете відрегулювати звучання струни до потрібної висоти.
Тюнер-педаль
Цифровий хроматичні тюнери-педалі, вони ж дуже популярні сьогодні. Бонус цієї моделі-можливість підключення в лінію з усіма іншими ефектами. Вам залишається лише знайти гніздо INPUT і під’єднати інструментальний патч-кабель до тюнера. Таким чином, музикант може підлаштувати гітару прямо на концерті, не вимикаючи при цьому інші звукові сигнали. Зі звичайним тюнером такий фокус не проходить, тому що гітаристу доводиться відключатися від примочей і потім вже заново підлаштовуватися в ланцюг ефектів. Мораль така: тюнер-педаль – кращий варіант для виступаючих музикантів з електрогітарою.
Врізний тюнер
Такі гітарні тюнери вбудовуються в акустичний або електроакустичний інструмент і завжди знаходиться під рукою в прямому сенсі слова. У цьому пристрої можуть бути вбудовані камертон, регулятори висоти тону, гучності або навіть звукові ефекти
Рековий тюнер
З рековим тюнером ви зможете зробити суперточную настройку електро - і акустичної гітари. Найчастіше таку модель використовують на записуючих студіях і на концертних виступах. У рекових тюнерах доступні різні режими настройки, а також може бути встановлений метроном. Але недолік в тому, що він повинен підключатися до мережі 220 В.у таких тюнерах є роз’єми для підключення процесорів ефектів і синтезаторів.
Тюнер-додаток
Існує окрема категорія додатків для смартфонів, розрахованих на музикантів - тюнер для гітари на айфон або смартфон на Андроїд. Найчастіше вони безкоштовні і прості у використанні.
Як налаштовувати музичний інструмент по тюнеру
Коли на пристрої одна-єдина кнопка, то все ясно – затискаєте її і чекаєте включення тюнера (таким же способом пристрій вимикається). Якщо ж в арсеналі тюнера кілька кнопок, то потрібно знайти кнопку on/off або POWER і зробити таку ж дію. На дисплеї з’явиться підсвічування і індикатор настройки. Функції роботи тюнера перемикайте кнопкою ON / OFF або POWER (якщо ІНШИХ на панелі немає) або MODE.
Якщо тюнер не показує потрібну ноту
Буває, що тюнер для бас гітари і гітари не може вловити звук або ніяк не дає точний результат. Цілком можливо, що пора ставити діагноз струнам або навіть музичному інструменту. Нерівний перетин струни може давати такий ефект невизначеності, так само як і сама гітара, що не будує по ладах. За тюнером легко перевірити чи будує ваш інструмент і бажано це робити відразу, взявши в руки гітару, щоб не псувати слух собі і настрій оточуючим.
Що вибрати, Де купити
Ціна тюнерів істотно різниться в залежності від виду і функціоналу, тому вибір девайса в даному випадку залежить відразу від всіх цих факторів. До того, як вибрати цей аксесуар в магазині Музлайн, ви можете порівняти можливості і вартість різних моделей, а ми забезпечимо Вам кваліфіковану підтримку - від первинної консультації до доставки (вся Україна).