Ударні інструменти

Показати
Сортування
Код товару: 59975
129 грн.
Код товару: 61270
537 грн.
Код товару: 63353
1 151 грн. 1 116 грн.
Код товару: 63351
1 508 грн. 1 463 грн.
Код товару: 63297
2 932 грн. 2 844 грн.
Код товару: 63300
10 240 грн. 9 933 грн.
Код товару: 63301
10 399 грн. 10 087 грн.
Код товару: 63298
11 647 грн. 11 298 грн.
Код товару: 63304
15 225 грн. 14 768 грн.
Код товару: 63303
16 254 грн. 15 766 грн.
Код товару: 63305
18 220 грн. 17 673 грн.
Код товару: 63341
33 323 грн. 32 323 грн.
Код товару: 57578
12 грн.
Код товару: 57576
12 грн.
Ударні інструменти

Музичні ударні інструменти в магазині МузЛайн

Ударний інструмент виникли ще на зорі зародження людства. Як правило, використовувалися вони близькосхідними і африканськими племенами для різних ритуальних дій і обрядів, і для залякування ворогів. На сьогоднішній день даний клас музичних інструментів досить затребуваний: кожен оркестр або ансамбль озброєний один з типів подібних пристроїв.

Ключові різновиди ударних інструментів

Ударним називається інструмент, звучання якого витягується за допомогою певного удару. Серед розмаїття асортименту виділяться дві ключові групи: з регульованою тональністю (ксилофон або литаври) і коливається висотою звучання (такі, як барабани, маракас, тарілка). Гучність в ударних інструментах залежить безпосередньо від розмірів, форм, матеріалів.

Ударний інструмент

Загальноприйнята класифікація включає такі види:

1) перетинчасті:

 • Барабан - ударний інструмент з коливається амплітудою звуку. 
 • Литавра або тулумбас володіє добре визначається висотою звуку. Як правило, являє собою металевий прилад, який за формою нагадує котел, з туго натягнутою мембраною, виконаної зі шкіри. Мембранні елементи в сучасному виробництві виготовлені з високоміцних полімерів.
 • Бубон - це обруч, обладнаний натягнутою з одного боку пластиком або шкірою. Додатково в інструменті обладнані маленькі мідні або латунні диски, які закріплюються в передбачених прорізах в обичайці. Також можуть зустрічатися Бубни з натягнутими по діаметру мотузками, різними дзвіночками і бубонцями, які надають звучанню особливої автентичності.

2) клас пластинчастих:

 • Ксилофони-дерев’яні бруски з різними параметрами, які залежать від висоти тону і кріпляться на міцних шнурах (тонкий канатний трос), розділених пружинами. Звук виходить внаслідок ударів паличками. Застосовують, як для сольних концертів, так і симфонічні оркестри.
 • Металофон - різновид ксилофонів, що відрізняється виготовленням брусків з бронзи або латуні. Найбільш затребуваний як дитячий аналог.
 • Маримба-дерев’яний інструмент з діапазоном в чотири октави, додатково посилений металевими резонаторами.
 • Вібрафон - алюмінієві пластини, розташованих за аналогією з фортепіанними клавішами. Використовується частіше в естрадних виступах, але часом і для соло.
 • Дзвони використовуються для відтворення дзвону під час постановок в оперних театрах або симфонічних оркестрах.
 • Дзвіночки-комплект з пластин з металу в кількості 23-25, сформованих в ящик ударний в дві східчастих лінії. Тональний діапазон даного інструменту становить дві октави і безпосередньо залежить від розташування і кількості пластинок.

3) Музичні інструменти самозвучного типу:

 • Тарілка - диски, виготовлені з металу, які при ударі один об одного видають дзвінке звучання протягом тривалого часу. 
 • Трикутник - сталевий тонкий прут у формі незамкнутого трикутника, звук з якого витягується за допомогою спеціальної металевої палички.
 • Кастаньєти-парний народний інструмент, який прийшов до нас з сонячної Іспанії.
 • Маракаси-шумові кулі на ручці, виготовлені з пластику або з дерева, наповнені дробом. Часто використовують народні ансамблі під час виступів.

4) Перкусія - категорія, яка включає в себе інструменти, які не входять до складу класичної ударної установки.

5) Незвичайні і екзотичні інструменти, такі як трещетка, ханг (дві скріплені півсфери з металу), кахон (ручний важільний інструмент родом з Перу).

6) Ударно-клавішний (іноді – струнно-клавішний) підвид, в який входять джазовий рояль, фортепіано, звичайне і електро-піаніно, духові органи, електричний орган, інший музичний інструмент (який можна охарактеризувати, як струнний і клавішний).

Музичні ударні інструменти

Вибір і покупка в Музлайн

Список різновидів ударних інструментів досить великий. Сучасні звукові типи сусідять зі старовинними, дозволяючи грати найрізноманітнішу музику. Характеристика пристроїв досить різноманітна, що може ускладнити пошуки відповідного пристрою. В інтернет-магазині Музлайн представлений найширший асортимент продукції від найвідоміших виробників, що дозволяє оперативно купити необхідний товар.

Магазин Музлайн пропонує увазі покупців каталог музичних інструментів на будь-який смак з фото і описом. Наші клієнти можуть вигідно придбати, як професійні пристрої, так і продукцію для дітей, а також різні аксесуари і техніку. У перелік наших послуг входить не тільки продаж, але і доставка товарів по Україні.

Читати повністю