Ударні пластики для малих барабанів

Показати
Сортування
Код товару: 56208
165 грн.
Код товару: 44342
538 грн.
Код товару: 44285
538 грн.
Код товару: 43840
562 грн.
Код товару: 44402
632 грн.
Код товару: 44468
679 грн.
Код товару: 44311
679 грн.
Код товару: 43936
725 грн.
Код товару: 44641
796 грн.
Код товару: 56105
885 грн.
Код товару: 56102
890 грн.
Код товару: 44731
893 грн.
Код товару: 44727
914 грн.
Ударні пластики для малих барабанів

Ударні пластики для малих барабанів в магазині МузЛайн

На більшості сучасних ударний інструмент натуральна шкіра була замінена на пластик-дешевший, екологічний матеріал, що володіє відповідними акустичними властивостями. Виняток становлять хіба що традиційні інструменти ручної роботи.

Ударні пластики для-змінна комплектуюча частина, контактна поверхня, безпосередньо бере участь в звуковидобуванні. Пластики розрізняються по:

  • щільність;
  • діаметр;
  • товщина;
  • складу пластика.

Ударні пластики для робочого

Ці параметри визначають те, як пластик буде звучати, а також його експлуатаційні характеристики - розтяжність, довговічність та ін. Купити якісний пластик для малого барабана можна за різними цінами в широкому діапазоні. Бюджетні моделі підходять для регулярної практики, навчання, інтенсивних занять. Дорогі моделі професійного класу використовуються для виступів, сесій запису барабанних партій і т. д. Це відноситься і до категорій допоміжних комплектуючих - стійок, кейсів, аксесуарів, змінних частин інструментів, таким як Пружини для барабанних педалей.

Особливості використання ударних пластиків для робочих барабанів

Одна з основних характеристик пластика для малого барабана-міцність і розтяжність. Малий-робочий-барабан володіє специфічною можливістю регулювання натягу пластика і регулювання комплектуючих для стійок. Таким способом налаштовується звуковисотність барабана, регулюється його дзвінкість, динамічні можливості і пружність відскоку. Оскільки пластик барабана постійно піддається навантаженню натягу і перепадів тиску - пластик зношується швидко, рветься і лопається. Додаткові пошкодження пластику наносять щітки - при тривалому використанні вони залишають подряпини, які брудняться з часом. Все це погіршує акустичні властивості пластика - його звучання стає глуше.

Запорукою гарного професійного звучання робочого барабана є:

  • незношений пластик ;
  • правильно встановлена мембрана;
  • відрегульоване натяг пластику.

Головна не функціональна перевага пластика-вартість. Вона нижче вартості натуральної шкіри, а сам пластик набагато екологічніше і практичніше.

Виробники тримають рецепт полімерних сполук, з яких виготовлені пластикові мембрани для малих барабанів, в секреті, тому пластики різних брендів відчутно розрізняються за якістю і звучанням.  

Вибір і покупка ударного пластику для малих барабанів в Музлайн

Робочий барабан частіше за інших ударних потребує заміни пластика, так як відчуває інтенсивне навантаження виконання провідних ритмічних партій. Пластики низької якості псуються раніше, так як вони мають менший запас міцності.

Ударні пластики для малих барабанів - Muzline.ua

Щоб домогтися професійного звучання малого барабана необхідно правильно встановити і відрегулювати пластик і його натяг, а також вчасно проводити його заміну.  

В інтернет-магазині Музлайн можна вибрати і купити ударний пластик для малого барабана за доступною ціною з гарантією якості. Наш магазин надає послуги оперативної доставки по території України-ваша покупка буде доставлена в зазначене місто протягом 1-2 днів. Крім того, на нашому сайті ви можете порівняти вироби різних брендів і знайти оптимальний за вартістю і якістю варіант. Покупцям доступні кілька способів оплати-онлайн при замовленні через сайт, готівкою при отриманні доставки, або в кредит на вигідних умовах. У Музлайн знайдеться все необхідне для початківців і професійних барабанщиків!

Читати повністю