Ударні установки

Ударні установки в магазині МузЛайн
У будь-якій музичній композиції ритм барабанів, будь то живий звук або цифровий емулятор ударників, — подібний пульсу серця. Рівне і методичне, асинхронне і переривчасте — звучання барабанів формує біоритм музичного твору, його артикуляцію і мелодійний образ.
Барабанна установка - це комплект окремих ударних інструментів, призначений для гри ритмічних секцій на кожному з барабанів, що входять в набір, одночасно. Застосовується в інструментальних стилях музики, де домінує використання живих інструментів, таких як:
- класичний джаз
- популярна та естрадна музика
- блюз
- фанк
- рок
Елементи барабанної установки призначені як для гри паличками, так і спеціалізованими щітками і навіть долонями.
Виробники-історія, класика і сучасність
Незважаючи на те, що з плином часу змінювалися як технологічні можливості, так і музичні переваги – окремі барабани або ударна установка в цілому, завжди були основою ритму, незалежно від стилю або напрямку. Так було раніше-відбувається і донині, незалежно від стилю: будь то рок, джаз, танцювальна або електронна музика.
Часи, коли які-небудь Аматі, Тактон або Rmif з місцевого ДК «Текстильник» здавалися межею мріяння, давно минули. В даний час на ринку представлений широкий вибір різних ударних установок – як найдешевші, так і дорогі професійні інструменти, які пропонують різні фірми-виробники. Розглянемо коротко найбільш помітні з них:
- Yamaha Drums - підрозділ всесвітньо відомого японського виробника, на ринку з 1967 р. свого часу поглинула компанію Прем'єр. Модель початкового рівня Yamaha GigMaker наводиться у всіх оглядах, як класична навчальна установка для тренувань;
- Tama Drums - відомий японський бренд, на ринку з 1965 р основний упор робить на якість продукції;
- DW (Drum Workshop) – американська компанія, на ринку з 1972 р, разом зі своїм підрозділом PDP. Компанія, яка першою (в 1983 р) випустили подвійну педаль, що стала на момент класикою;
- Ludwig-німецький виробник, перший випустив бас-бочку з поворотною калаталом і стійки для іншого обладнання. Прийнято вважати, що саме установки Людвіг стали першими використовувати в професійному джазовому виконанні;
- Gretsch - американська компанія, яка вперше використовувала у виробництві багатошарову структуру матеріалів;
- Premier Percussion - під цією найвідомішою маркою виробляються Оркестрові, маршові і власне Ударні установки з 1922 р;
- Sonor-німецька компанія, що діє з 1875 р, і славиться своєю якістю і сучасними технологіями (особливо відома компактна стартова серія Force);
- Maxtone-відома не стільки виготовленням ударних, скільки завдяки своїм дерев'яно - і мідно-духовим інструментам, а також випускає аксесуари до них;
- Pearl Drums-японська фірма, що почала виробництво в 1952 р, і першою запатентувала широко використовуваний донині матеріал " дерев'яний фіберглас»;
- Peace Musical-тайванська компанія, працює в основному на ринки Європи і США;
- Mapex Drums - також тайванська компанія, що працює з 1930-го року, і має свої дистриб'юторські центри по всьому світу;
- Weber-компанія, у якої є чітка класифікація інструментів за трьома категоріями:
- Low class-барабанна установка для дітей,
- Education class-інструменти для початківців,
- Top Class-найдорожча професійна студійна установка;
- Behringer-німецька фірма, з 1989 р виробляє не тільки барабани (pro-сегмента), а й інші музичні інструменти та обладнання;
- Stag-компанія, що виробляє практично весь спектр не тільки ударних, але і взагалі музичних інструментів бюджетного сегмента;
- Roland Corporation-шановна японська корпорація. В їх асортименті - не тільки акустична ударна продукція, а й електро-установки;
- Brahner-китайська фірма-виробник недорогих музичних інструментів для початківців;
- ION Audio-розробник і виробник електронних музичних пристроїв, що входить в корпорацію inMusic разом з такими брендами, як Alesis і Medeli.
Як доповнення можна згадати бренд ELC, що виробляє барабан для самих маленьких, чия Дитяча продукція відрізняється високою якістю і безпекою.
Організація ударної установки спроектована таким чином, щоб кожен барабан можна було розмістити відповідно до уподобань музиканта-барабанщика, для легкої і комфортної гри. Конструкція елементів установки влаштована з урахуванням того, що для гри музикант використовує регульований музичний табурет. З цієї ж причини хай-хети і» бочка " грають за рахунок використання педалей.
Кожен музикант може сформувати свій власний комплект ударних, виходячи з власних потреб і переваг. Наприклад, велика установка "Тама «Ларса Ульріха налічує більше дюжини тільки одних барабанів без» заліза", а Рік Аллен, після отримання інвалідності, самостійно розробив під себе установку, оснащену унікальними пристроями, що дозволяють йому повноцінно продовжувати займатися музикою.
Склад елементів кожної барабанної установки формується під диктовку стилістичного малюнка того музичного напрямку, в якому грає музикант, ансамбль або група. У важких стилях музики, таких як, метал або хард-рок застосовується подвійна педаль для бас-барабана. А окремі музиканти, наприклад Ларс Ульріх з Metallica, грають на двох «бочках» одночасно. Джазові музиканти іноді розширюють свій барабанний сет додатковими ефект-тарілками, кріпленнями, клемпами, кронштейнами.
Окремо необхідно розповісти про електронні ударних установках. Ці типи інструментів мають ряд переваг перед традиційними інструментами, однак, мають і ряд недоліків. Один з головних їх плюсів-практична безшумність: відсутні мембрани і пластики, а також традиційні тарілки. Таким чином, домашня ударна електронна установка-практично ідеальний варіант.
Плюс є можливість подальшої обробки вихідного midi сигналу: можна підставити будь-які звуки на кожен з інструментів, можна вирівняти або змінити гучність, атаку і тривалість кожного сигналу, і т. п.
Ударно-хвильова структура звукового сигналу дозволяє вносити практично будь-які зміни. Крім того, в порівнянні зі звичайною установкою, електронно-Цифрова – більш маленька за розміром: ударні елементи займають менше обсягу, їх зручніше розташувати яким-завгодно чином по відношенню до музиканта, а сенсорна панель управління може розташовуватися так, що управляти нею може хтось інший, не відволікаючи музиканта від гри. У той же час, фізичні відчуття від гри на електронній ударній установці вельми далекі від правдоподібності.
Застосування електронної "ударки" значно розширюють можливості створення і редагування музики – тим більше, що відбувається постійне удосконалення, як самих електронних елементів, так і програмного забезпечення, ними керуючого. Зрозуміло, кількість функцій і наворотів кожної конкретної моделі безпосередньо залежить від того, скільки коштує даний набір – навіть не найкраща електронна установка може обійтися в досить солідну суму.
Базові компоненти барабанної установки
Хоча стандарт ударних установок диктується стилями музики, існують базові правила. Обов'язковими є наступні компоненти:
- бас-барабан (або в народі " бочка»)
- малий барабан
- том-томи (як правило, їх три)
- хай-хети (або здвоєні тарілки)
- тарілки (крэши, Райди)
У джазі, реггі або рокабіллі барабанні установки мають компактний і аскетичний вигляд, що пов'язано з особливостями звучання цих стилів. Барабанщики, що грають метал, інструментальну музику або прогресивний рок, володіють розширеним набором ударних компонентів:
- Додаткові тарілки,
- том-томи,
- хай-хети,
- ручні барабани і так далі.
Барабанні установки відрізняються один від одного не тільки кількістю компонентів, але і рівнем якості. Музиканти-аматори, для яких Музика — лише хобі і один з варіантів проведення дозвілля, можуть зупинити свій вибір на недорогих, простих установках від китайських виробників, або ж на репліках відомих барабанів від інших фірм.
Професіонали віддають перевагу відомим брендам, для продукції яких характерні міжнародні стандарти якості, дорога фурнітура, шкіра і так далі. Дорогі Ударні установки застосовуються на концертах відомих музикантів і в студіях звукозапису. Чим якісніше установка, тим чіткіше і більш насиченим вона відтворює звучання.
Велике значення в звучанні також мають не тільки самі барабани, але і пластики, мембрани, пружини, і як не дивно – металева фурнітура. Професіонали розрізняють на слух звучання штампованих або литих ободів, а також матеріалу, з якого вони виготовлені. Тому кожен компонент установки ретельно підбирається на слух, багаторазово тестується, як за звучанням, так і за тривалістю служби. Зрозуміло, якщо для цього є відповідні фінансові можливості.
Переваги покупки барабанної установки в нашому магазині Музлайн
Консультанти нашого магазину допоможуть вам купити необхідний товар, розібравшись з його специфікацією і особливостями. Накопичився за час роботи магазину Muzline досвід позначається на багатстві та актуальності нашого асортименту.
Доступна ціна-одне з наших головних достоїнств. Наші консультанти допоможуть вибрати оптимальну для вас ударну установку, підібрати до неї додаткові інструменти, педалі та аксесуари. Товари доставляються в будь-який куточок України в гранично стислі терміни. Продаж здійснюється як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок.
Для більшої зручності наших клієнтів працює інтернет-магазин, де недорого можна купити вподобані інструменти або музичне обладнання. Кожній конкретній одиниці товару присвячена окрема сторінка, де наводиться його опис, докладні технічні характеристики, фото, вказана ціна, а також є відгуки покупців і поради та рекомендації професіоналів щодо найкращого застосування і можливостям даного обладнання. Замовити товар можна тут же на сторінці, натиснувши на посилання «купити» праворуч від зображення, після чого наші фахівці незабаром з вами зв'яжуться.
Якщо виникне бажання особисто ознайомитися з можливостями інструменту, а також оглянути широкий асортимент продукції нашої компанії –зробити це можна в нашому виставковому центрі за адресою: Україна, Київ, пр.Маяковського 43/2. ТЦ фестивальний. Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам у виборі, надавши всі необхідні консультації.