Вали для подвійних педалей

Показати
Сортування
Код товару: 58227
1 520 грн. 988 грн.
Код товару: 58900
3 014 грн. 2 192 грн.
Немає в наявності
Вали для подвійних педалей

Вали для подвійних педалей

Кардан (або подвійна педаль для бас-бочки) свого часу став оптимальним і простим рішенням для музикантів, які грають складні партії в швидкому темпі і потребують пристрої, який допомогло б розподілити навантаження на ноги і полегшити процес гри. До того, як кардан набув широкого поширення, музиканти використовували дві бас-бочки.

Одна з найважливіших функціональних частин кардан - вал, який з’єднує педалі, що приводять в рух дві калатала.

Вал до подвійної педалі

Основні якості, якими відрізняється хороший вал, це:

  • рухливість;
  • міцність;
  • легкість;
  • довговічність.

Вали для подвійних педалей (карданів) піддаються серйозному навантаженню, яка часто залежить від манери гри музиканта, його атаки, фізичної сили, і періодично потребують заміни. Купити вал для подвійний педалі можна окремо від карданного механізму, його ціна невисока, а найпоширеніші на ринку моделі, як правило, універсальні і підходять всім сучасним карданам.

Заміна валу для кардана

Заміна вала для подвійної педалі проводиться в основному тільки тоді, коли неможливо усунути поломку іншим способом - відремонтувати вже використовуваний вал. Від якості функціонування валу і його справності залежить багато чого:

  • виконавські можливості музиканта;
  • справна робота карданного механізму;
  • якість звучання барабанів.

Використовувати кардан з несправним валом не рекомендується, а іноді і неможливо, оскільки механізм не буде функціонувати правильно або в повному обсязі.

Конструкція вала досить проста і дозволяє зробити заміну самостійно. 

Вибір і покупка валу для подвійної педалі

В інтернет-магазині музичних інструментів, аксесуарів і комплектуючих Музлайн можна купити вали для подвійних педалей барабанної установки за оптимальними цінами, які залишаються стабільними.

Вал для кардана

В асортименті нашого магазину представлені найякісніші і надійні моделі валів для карданів, ободів для барабанів, ланцюгів для педалей від світових топових виробників барабанних комплектуючих. Для замовлення відповідної моделі можна скористатися простим інтернет-сервісом, оформити і оплатити покупку онлайн.

Магазин Музлайн надає гарантію якості на товари, забезпечує оперативну доставку ваших покупок по Києву і території України. Якщо вам необхідна консультація фахівця або порада - ви можете звернутися до наших фахівців, які дадуть відповідь на ваші запитання.

У нас є все, що необхідно для ремонту барабанної установки!

Читати повністю