Віск для гітар

Показати
Сортування
Код товару: 52530
324 грн.
Код товару: 41015
395 грн.
Код товару: 52522
271 грн.
Немає в наявності
Віск для гітар

Віск для гітар в магазині МузЛайн

Щоб гітара довше залишалася в строю і зберігала якісне звучання, за нею необхідно правильно доглядати, використовуючи спеціальні засоби. Підбір таких засобів суто індивідуальний і на нього впливає специфіка самого інструменту - покритий він глянцевим лаком або просочений спеціальним маслом.

Гітарний віск

Для догляду за лакованими гітарами використовують спеціальні креми і гітарні поліролі, а за інструментами, не захищеними шаром лаку, - віск для гітар.

Віск для гітар виробляється в трьох основних формах:

  • твердий бджолиний віск;
  • крем;
  • рідкий віск в спреї.

Всі види воску застосовуються для маскування дрібних дефектів покриття корпусу, для герметизації тріщин на лаку і захисту дерев'яної поверхні від впливу вологи, пилу і бруду. Купити віск для гітари можна за різною вартістю. Твердий бджолиний віск - самий бюджетний варіант, а спеціальні кремоподібні засоби від відомих брендів будуть коштувати дорожче.

Особливості та використання

Віск для гітар можна наносити на поверхню інструменту, яка була попередньо очищена і ретельно висушена. Не варто допускати змішування різних засобів догляду - так можна пошкодити лак або звести нанівець їх корисний вплив.

Твердий бджолиний віск наносять на нелакований корпус гітари за допомогою спеціальної м'якої серветки і ретельно втирають круговими рухами. Після цього корпус необхідно протерти ще раз сухою чистою м'якою тканиною, щоб зняти надлишки воску і надійніше загерметизувати мікро-тріщини на поверхні.

Кремоподібний віск наносять на лаковану поверхню за допомогою серветок для гітари або м'якої сухої тканини без дрібного форсу. Вплив цього типу воску аналогічно впливу твердого, проте з практичної точки зору його простіше використовувати. Завдяки м'якій консистенції ця речовина легко розподіляється по поверхні корпусу, утворює хорошу захисну плівку, а надлишки легко видаляються.

Рідкий віск являє собою прозору рідину, що поставляється виробником у формі спрею. Він легко наноситься, не залишає розлучень і прекрасно захищає інструмент. Наносити його можна як на поверхню, так і на серветку і потім обробляти нею лак.

Віск для гітар - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна купити віск для гітар за демократичною ціною - в нашому асортименті представлені всі форми цього засобу. Ми пропонуємо покупцям:

  • широкий вибір засобів по догляду за гітарами;
  • зручний сервіс для здійснення покупок онлайн;
  • гнучку систему оплати;
  • консультації та допомога у виборі.

Крім того, зробивши замовлення на сайті Музлайн, ви зможете скористатися послугами оперативної доставки по Києву та Україні.

Читати повністю
// //