Втулки для кріплення струн

Показати
Сортування
Код товару: 62257
22 грн.
Код товару: 62256
27 грн.
Код товару: 62258
34 грн.
Код товару: 53283
14 грн.
Код товару: 53275
15 грн.
Код товару: 53282
19 грн.
Код товару: 53274
19 грн.
Код товару: 53284
27 грн.
Код товару: 53276
27 грн.
Код товару: 53277
40 грн.
Втулки для кріплення струн

Втулки для кріплення струн в магазині МузЛайн

Надійність музичного інструменту-одна з його ключових характеристик і показник його якості нарівні зі звучанням і зручністю використання. В процесі вдосконалення конструкції електрогітари з’являлися нові деталі, які підвищували його стабільність, стійкість до навантажень, довговічність.

Одна з найважливіших систем електрогітари - система фіксації струн. Одна з її структурних частин-втулки для кріплення струн.

Втулка для струнного кріплення

Форма і використання

Втулки являють собою металеві циліндри з капелюшками і наскрізними отворами, крізь які пропускаються струни. Вони розрізняються по:

  • діаметр;
  • довжина;
  • матеріал.

Такі втулки використовуються для кріплення струн крізь корпус, як на моделях електрогітар ESP, Telecaster та інших.

Такий спосіб кріплення струн має ряд переваг, які стосуються звучання інструменту. Так, закріплені за допомогою втулок струни, проходячи через корпус надають дереву більший резонанс, що в свою чергу надає звучанню інструменту яскраве тембральне забарвлення, більш широкий динамічний і експресивний діапазон, глибину, а також розкриває індивідуальні акустичні якості інструменту.

Установка втулок

Найбільш поширена форма втулок для кріплення струн - циліндр правильної форми з капелюшком на кінці. Однак існують моделі з округленим і звуженим закінченням. Основна ж відмінність стосується, перш за все, діаметра, який може бути:

  • 5 мм;
  • 6,5 мм.

Незначне, на перший погляд відмінність в 1,5 мм - має принципове значення при установці на кожен конкретний інструмент. Наскрізні отвори в корпусі під установці втулок проробляються на етапі виготовлення самого корпусу, до нанесення на нього грунтовки і лаку. Більш пізніше розширення отворів можливо, проте небажано.

Втулки щільно всаджуються в підготовлені отвори і не повинні випадати, хитатися, провертатися і мати люфту.

Втулки для кріплення струн - Muzline.ua

Вибір і покупка втулок для кріплення струн

В інтернет-магазині музичних інструментів Музлайн представлений широкий вибір аксесуарів і комплектуючих для електрогітар. В асортименті ви знайдете гітарні Лади, топлоки, сідло і всі найпопулярніші і надійні моделі втулок для кріплення струн - різної довжини і діаметра, виготовлені брендом Paxphil, які підходять як для установки на новий інструмент, так і для заміни пошкоджених втулок.

Ви можете зробити замовлення на нашому сайті і оплатити покупку онлайн. Крім того, ми пропонуємо послуги доставки по Києву і території України, гнучку систему оплати і сервісні послуги з ремонту та обслуговування інструментів!

Читати повністю