Вихідні роз’єми

Показати
Сортування
Код товару: 53137
232 грн.
Код товару: 53138
300 грн.
Код товару: 88936
444 грн.
Код товару: 88939
923 грн.
Вихідні роз’єми

Вихідні роз'єми гітар в магазині МузЛайн

Електрогітара це інструмент, звук якого безпосередньо залежить від якості переданого сигналу з інструменту на акустичну систему. Під якістю сигналу мається на увазі його максимальна «збереження» по шляху від звукознімача до динаміка, і вихідний гітарний роз'єм в парі з джеком інструментального кабелю – відповідальне місце в плані передачі/прийому сигналу.

Кабелі для гітар також несуть важливу провідну функцію, але саме від вихідного роз'єму (гнізда), вмонтованого в корпус електрогітари, залежить первісна чистота переданого електричного сигналу.

Вимоги до вихідних роз'ємів електрогітар

  • Міцне кріплення в корпус.
  • Надійність і щільність контактів роз'єму з контактами джека.
  • Сумісність зовнішнього вигляду видимої частини гнізда з дизайном корпусу електрогітари.

Вихідні роз'єми для гітар

Купити вихідний роз'єм на тлі великої пропозиції і асортименту не проблема, але хороший і надійний роз'єм обов'язково повинен відповідати цим вимогам.

Види з'єднань і роз'ємів для гітар

Роз'єм і штекер – невід'ємні один від одного частини, тому види вихідних роз'ємів слід розглядати в парі з видами штекерів інструментальних кабелів.

Для підключення електроакустичних і електрогітар використовує формат штекерів ¼ Jack діаметром 1,4 дюйма (6,3 мм) а також USB. Це стандарт для професійного підключення звукового обладнання-підсилювачів і гітарних кабінетів, педалей ефектів, професійних звукових плат і мікрофонів.

Два поширених види штекерів кабелів – джеків) - TS і TSR.

  • Штекер TS (tip – наконечник, Sleeve - гільза) – моно з'єднання з двома контактами. До голівці штекера підведений контакт жили кабелю, до циліндричної частини – контакт з екранує обплетення проводу.
  • Штекер TRS (додаткова «R» в абревіатурі це «ring» - кільце) використовується для стерео підключення і є найпоширенішим видом з'єднань для електрогітар. На головку штекера підведений аудіосигнал в протифазі » - « (лівий канал), на середню частину циліндричної частини (R) зав'язаний сигнал у фазі » + " (правий канал), на частину S доводиться контакт з екрануванням кабелю. Вихідні гнізда для штекерів по типу TRS розраховані на щільне з'єднання з усіма контактними зонами штекера – так забезпечується найкраща передача електричного імпульсу від гітари по інструментальному кабелю.

Вихідні роз'єми - Muzline.ua

Вибір і покупка вихідного гнізда для гітари в Музлайн

В асортименті нашого інтернет-магазину Muzline широкий вибір моделей вихідних гнізд, купити які можна не виходячи з дому – для вашої зручності організований повний сервіс від консультацій до відправки товару в будь-який регіон країни. Купити вихідний роз'єм для електрогітари просто-достатньо в кілька кліків оформити замовлення і вибрати зручний спосіб оплати. Перед відправкою ваші покупки перевіряються і тестується – будьте впевнені в отриманні якісного товару за розумними і лояльними цінами. Вдалих придбань!

Читати повністю
// //