Инсертні кабелі

Інсертні кабелю в магазині МузЛайн
Комутація звукового обладнання - це ціла наука, від якої залежить не багато не мало, а якість звучання голосу і музичних інструментів як в живому виконанні, так і в записі. На те, щоб правильно з'єднати всі використовувані пристрої, у звукотехніків йде кілька годин безпосередньої роботи і попереднє ретельне планування.
У комутації звукового обладнання використовуються різні типи кабелів, і серед них-інсертні і Цифрові кабелі.
Инсертные кабелі традиційно випускаються довжиною в 2-3 метри і застосовуються для комутації пристроїв динамічної обробки. Це можуть бути:
- гейти;
- еквалайзери;
- компресор;
- лімітери
та ін., що використовуються в концертній і студійній роботі з живим звуком. Кабелі цього типу застосовуються для підключення пристроїв в розрив вхідного каналу мікшерного пульта 'Insert'. Такий підхід дозволяє підключати кілька приладів до індивідуальних каналів на мікшері і виробляти незалежні маніпуляції - управляти сигналом з кожного каналу окремо.
Сьогодні, коли вимоги до якості звуку високі як ніколи, нехтувати найпростішим способом поліпшити його додатково не можна, тому коштувати купити инсертные кабелі у достатній для роботи кількості - в розрахунку відразу на кілька приладів. Вартість кабелів цього типу варіюється від одного до десяти доларів, так що придбання комплекту не стане найбільшою витратою. Зрозуміло, найдешевші моделі інсертних кабелів не гарантують результату високої якості і частіше виходять з ладу. Дорожчі моделі - з укріпленими роз'ємами і додатковим зовнішнім захистом - прослужать довше і забезпечать якісний звук по максимуму. І тим не менш, практика звукорежисерів доводить, що краще завжди мати в запасі мінімум два додаткових нових інсертних кабелю.
Типи і особливості інсертних кабелів
Існує кілька типів мікшерних пультів і інсертів, тому інсертні кабелі бувають двох типів:
- симетричний;
- несиметричний.
Вони обидва мають два дроти, проте відрізняються в специфіці роботи і роз'ємах. Так, симетричний кабель має два паралельних дроти, один з яких посилає сигнал на пристрій динамічної обробки, а другий - повертає вже оброблений сигнал на пульт для подальших маніпуляцій. Він оснащений типовими роз'ємами TRS 12C і 11C.іноді для підключення симетричного інсертного кабелю до пульта або пристрою, оснащеному тільки роз'ємами типу TRS можуть знадобитися додаткові кабелі TRS-TRS.
При конструкційної схожості несиметричні інсертні кабелі, також як і симетричні, мають два дроти, які скріплені між собою і з одного боку підключаються в роз'єм TRS, а з іншого виходять на TS або XLR-роз'єми.
Кількість інсертних кабелів, що використовуються для одного сеттингу-спірний момент, який залежить від кількості джерел живого звучання, які необхідно обробляти і пристроїв, які використовує звукорежисер. Як свідчить досвід, для комфортної роботи зазвичай достатньо 10-15 кабелів потрібного типу для сеттингу стандартної живої групи. У цю кількість входять і запасні інсертні кабелі на випадок форс-мажору.
Вибір і покупка інсертних кабелів в Музлайн
В інтернет-магазині музичних інструментів, звукового обладнання та комплектуючих Музлайн можна вибрати і купити инсертные кабелі, а також кабельні тестери та ножі за прийнятними цінами і з гарантією якості від виробника. На сайті представлені різні моделі кабелів в широкому ціновому діапазоні - від бюджетних до професійних.
Ми надаємо покупцям послуги доставки по території Києва та України протягом 1-2 днів. Оплатити замовлення можна готівкою при отриманні посилки, або онлайн картою українського банку або Webmoney.
Підписуйтесь на сторінки магазину Музлайн в соціальних мережах і будьте в курсі акцій, знижок і спеціальних пропозицій, стежте за оновленнями асортименту і новинками світу професійного звуку!