Засоби по догляду за гітарами

Показати
Сортування
Код товару: 52537
324 грн.
Засоби по догляду за гітарами

Засоби по догляду за гітарою в магазині МузЛайн

Щоб акустична і електрогітара довше зберігала якісне звучання, за нею необхідно правильно і регулярно доглядати, використовувати спеціальні засоби для очищення і захисту корпусу, грифа, накладки, металевих і декоративних деталей. 

Підбір таких засобів завжди індивідуальний. На нього впливає специфіка самого інструменту-покритий він фарбою і глянцевим лаком, або просто відполірований і просочений спеціальним маслом. 

Засіб для догляду за гітарою

Засоби догляду за гітарою діляться на:

Для догляду за корпусом, в залежності від його типу, використовують поліролі, лимонне масло, очищувачі та віск. Для комплексного догляду можна використовувати відразу кілька засобів, які будуть м’яко видаляти забруднення і створювати захисну плівку на поверхні корпусу. 

Для догляду за грифом - розроблені очищувачі, що знімають наліт пилу і бруду, і кондиціонери, які підтримують необхідний рівень вологості в накладці грифа. 

Для якісного обслуговування і захисту інструменту можна купити засоби для догляду за електрогітарою в комплекті. Ціна комплекту часто буває нижче, ніж якщо купувати кожен засіб окремо. Зручні ємності і аплікатори допомагають економно витрачати кошти - як правило, 180-200 мл поліролі, наприклад, вистачить на 7-8 місяців використання. 

Засоби по догляду за грифом гітари

Догляд за грифом гітари включає три етапи:

  • очищення;
  • зволоження;
  • захист. 

Найбільш вразлива частина грифа-дерев’яна накладка, поверхня, на яку припадає максимум контакту з пальцями музиканта. Під час занять на ній накопичується забруднення, яке з часом в’їдається в дерево, забивається в пори матеріалу, під лади і помітно знижує якість звучання. Для очищення та догляду за накладкою використовуються спеціальні очищувачі - синтетичні універсальні рідини які безпечно і м’яко розчиняють забруднення і дозволяють видалити їх, не пошкодивши матеріал. 

Крім очищення і зволоження накладка грифа потребує ще й додаткового захисту, оскільки не має будь-якого спеціального лакового покриття і може пересихати, забруднюватися і деформуватися. Для вирішення цих проблем застосовується комплексний засіб-кондиціонер, який забезпечує догляд за деревиною, створює захисний шар на поверхні накладки, підтримує оптимальний рівень вологи в дереві, ізолює природні для деяких порід дерева мікротріщини. Це легка рідина на масляній основі, яка при всмоктуванні і висиханні утворює ультра тонкий і еластичний шар, який не відчувається під пальцями - не прилипає, не накопичується у ладів, не скочується і не тріскається, але надійно захищає накладку від пересихання. 

Засоби по догляду за корпусом (декою) гітари 

При виборі засобів догляду за корпусом гітари необхідно враховувати один важливий фактор-покритий він лаком чи ні. 

Нелаковані дерев’яні поверхні вимагають більш ретельного і специфічного догляду. Зазвичай товстий міцний шар лаку захищає дерево від агресивного впливу середовища, але "голе" дерево вимагає принципово іншого підходу з використанням лимонного масла. До його складу входять м’які синтетичні очищувачі, які швидко випаровуються, і зволожувачі, які вбираються в поверхню деревини і підтримують оптимальний баланс вологи в матеріалі. 

Завдяки своїм складом лимонне масло швидко і ефективно розчиняє забруднення, які відкладаються в процесі занять на грифі інструменту. При цьому засіб дозволяє максимально м’яко видалити нерозчинні речовини, не пошкоджуючи поверхню дерева. 

Додатковий засіб догляду за нелакованими гітарами-віск. 

Він виробляється в трьох основних формах:

  • твердий бджолиний віск;
  • крем;
  • спрей. 

Всі види воску застосовуються головним чином для маскування дрібних дефектів покриття корпусу, для герметизації тріщин на лаку і захисту дерев’яної поверхні від впливу вологи, пилу і бруду. 

Для догляду за лакованими гітарами використовують спеціальні поліролі, які представляють собою щільну часто прозору рідину або кремоподібну речовину з нейтральним ароматом. Для зручності використання поліролі випускаються у вигляді спрею. У його складі-ефективні синтетичні очищувачі, ароматні аромати, натуральні масла, а також речовини, які утворюють на поверхні корпусу міцний захисний шар. Деякі поліролі володіють додатковими антистатичними властивостями для захисту гітари від впливу пилу, що осідає на лаку і дряпає його. 

Для нанесення і розподілу очищувачів і поліролей на корпус гітари використовуються спеціальні м’які серветки з синтетичної тканини, добре вбирає вологу. Вони не пошкоджують лак, не залишають розлучень і ворсу на поверхні інструменту, добре наводять глянець і знімають надлишки кошти. 

Засоби по догляду за гітарами - Muzline.ua

Вибір і покупка засобів по догляду за гітарою в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна купити засоби по догляду за гітарою і засоби по догляду за духовими за демократичною ціною. В асортименті - широкий вибір наборів і окремих косметичних засобів, які допоможуть вам підтримувати інструмент у відмінному стані довгі роки. 

Наш магазин також надає:

  • послуги доставки по Україні;
  • професійні консультації та допомога в оформленні покупок;
  • сервісні послуги. 

У нас діють вигідні умови для покупок в кредит і зручна прозора система оплати як готівкою, так і онлайн! Підписуйтесь на сторінки Музлайн в соціальних мережах і отримуйте цінну інформацію та новини зі світу музичних інструментів першими!

Читати повністю
// //