Звукові карти, аудіо інтерфейси

Показати
Сортування
Код товару: 72177
1 014 грн. 710 грн.
Код товару: 89079
1 427 грн.
Код товару: 72316
5 850 грн. 1 755 грн.
Код товару: 72175
2 036 грн.
Код товару: 77911
2 486 грн.
Код товару: 68804
2 787 грн.
Код товару: 82216
3 323 грн.
Код товару: 69557
8 658 грн. 3 463 грн.
Код товару: 83854
3 642 грн.
Звукові карти, аудіо інтерфейси

Звукові карти, аудіоінтерфейси в магазині МузЛайн

З тих пір, як індустрія звукозапису почала використовувати цифрові технології для захоплення, відтворення і обробки звуку, процес вдосконалення технічних засобів і програм не припиняється. 

Звукові карти або аудіо інтерфейси (далі – ЗК), - мультиплатформенні пристрої, без яких сьогодні неможливо уявити професійну або домашню звукову студію. Цей девайс являє собою перетворювач цифрового сигналу в аналоговий і навпаки. Це необхідно для того, щоб проводити маніпуляції зі звуком за допомогою ПК - записувати, обробляти, відтворювати.

Саме ЗК відповідають за те, що ми чуємо від комп’ютера, в будь – якому форматі-від потокового аудіо до міді, від улюбленого інтернет – радіо-до звукового супроводу до фільмів і передач. Без звуку комп’ютер і пов’язані з ним цифрові розваги безсумнівно втратили б левову частку своєї функціональності і привабливості.

Звукові карти бувають:

  • убудований;
  • зовнішній. 

Вбудованими pci звуковими картами оснащуються всі комп’ютери - без них відтворення звуку було б неможливим. Такі девайси відрізняються скромними можливостями і мають істотний недолік - вони витрачають ресурси комп’ютера, знижуючи його загальну продуктивність. 

Звукові карти

З іншого боку, вбудовані аудіо нтерфейси справляються з більшістю нескладних звукових завдань-і цілком підходять, наприклад, для офісної техніки, для запису блогів. Однак, навіть найкращі з них вже не здатні впоратися з вимогами, висунутими для домашньої студії. Проте, вони здатні серйозно заощадити кошти - вони вже є в комп’ютері, і купити їх окремо немає необхідності.

Зовнішні аудіо інтерфейси (usb, firewire, thunderbolt звукові карти) - більш складні пристрої, що мають власний процесор і куди більш широкі можливості. Такі звукові карти розрізняються:

  • розрядність;
  • бітністю;
  • кількістю каналів; 
  • програмними компонентами;
  • способом харчування;
  • можливістю підключення додаткових пристроїв (студійних навушників та ін.);
  • функціонал. 

Вони використовуються як в студійній, так і в аматорській роботі зі звуком в залежності від рівня девайса, його якості і можливостей. Відповідно до цих параметрів різниться і вартість інтерфейсів. Можна купити звукову карту за цілком демократичною ціною, але вона може мати ряд обмежень - технічних і програмних і не задовольняти потреби в роботі зі звуком.

Для професійної діяльності (перш за все, звукозапису) використовується виключно зовнішня модель ЗК. Звукова карта для студії повинна володіти широким набором можливостей і функцій, не спотворювати звук, бути нескладною у використанні, і мати можливість підключення різних музичних інструментів-наприклад, мікрофона або клавішних, або 
використовуватися для гітари. 

Компактні звукові карти, на відміну від рекових девайсів, можна брати з собою, вони легко поміщаються в чохли, сумки, рюкзаки для ноутбуків. Подібні ЗК, підключення яких також здійснюється через порт usb, купити в даний час можна практично повсюдно, на ринку представлений широкий вибір таких моделей – і навіть найкраща доступна за цілком розумною ціною.

Аудіоінтерфейси

Особливості використання аудиоинтерфейсов

Відмінна риса більшості сучасних звукових карт-компактність і багатофункціональність. Існують, звичайно, рекові студійні девайси, не призначені для частого переміщення, але все більшою популярністю користуються портативні моделі, які легко підключаються, поміщаються в сумку ноутбука і при цьому забезпечують студійне якість роботи зі звуком як в процесі відтворення, так і при записі.

На ефективності звукової карти відбивається не тільки якість її деталей, але і програмні компоненти. Саме вони забезпечують стабільність роботи пристрою, швидкість обробки даних, функціонал. Зрозуміло, якість роботи звукової карти можна в кінцевому підсумку оцінити тільки маючи якісну відтворюючу акустика або студійні монітори, що відображають всі передані картою нюанси звуку.

Вибір і покупка звукової карти, аудіоінтерфейсу в Музлайн

Вибір звукової карти-питання не тільки смакових уподобань звукорежисера або саунд-дизайнера, продюсера або музиканта, а й питання практичної необхідності і бюджету. Вартість карт від провідних виробників галузі коливається від декількох сотень до декількох тисяч доларів - така ситуація простежується на ринку звукового обладнання повсюдно.

Потужна продуктивна модель матиме відповідну високу ціну і гарантію якості від виробника на досить тривалий термін експлуатації. Дешевші моделі, можливо, задовольнять потреби домашньої студії, проте якість їх роботи трохи краще якості інтегрованих звукових карт.

В інтернет-магазині звукового обладнання та музичних інструментів Музлайн можна купити звукову карту за демократичною ціною з доставкою по території України. На нашому сайті представлені кращі моделі в Україні, з якими ви можете ознайомитися в докладних описах і професійних оглядах. 

Наші консультанти допоможуть підібрати модель, повністю задовольняє будь-які запити і потреби покупця. На сторінці кожної моделі вказана ціна, фото, повні технічні характеристики і рекомендації щодо застосування.

Ви можете відвідати наш магазин або зробити замовлення на сайті, сплативши його онлайн. У Музлайн найстійкіші ціни і асортимент, в якому знайдеться все необхідне для роботи зі звуком!

Читати повністю