З’єднувачі для ферм

Показати
Сортування
Код товару: 46389
28 грн.
Код товару: 46403
34 грн.
Код товару: 46421
74 грн.
Код товару: 46408
97 грн.
Код товару: 46374
340 грн.
Код товару: 46416
393 грн.
Код товару: 46398
536 грн.
Код товару: 62294
870 грн.
Код товару: 46366
1 101 грн.
Код товару: 46411
1 220 грн.
Код товару: 46371
1 386 грн.
Код товару: 46339
2 514 грн.
Код товару: 92232
2 575 грн.
Код товару: 46380
2 594 грн.
Код товару: 92233
2 616 грн.
Код товару: 46384
3 245 грн.
З’єднувачі для ферм

З'єднувачі для ферм (сцени)

Пересувні сценічні конструкції-давнє явище, яке в наші дні просто вдосконалилося і стало більш зручним і безпечним. Сучасні розбірні сцени збирають зі спеціальних металевих деталей і підлогового покриття, використовують алюмінієві ферми і з'єднувачі для ферм.

З'єднувачі для ферм-незамінні комплектуючі, на яких тримається вся конструкція. Вони надійно з'єднують і фіксують її різні частини так, щоб сцена витримувала навантаження ваги і була стійкою, навіть якщо по ній переміщається багато людей.

Сценічні з'єднувачі

З'єднувачі для ферм можна розділити на кілька стандартних різновидів:

  • конічні з'єднувачі;
  • гаки-затискачі;
  • заглушка;
  • струбцина;
  • бази-підстави

та інші. Різновидів з'єднувачів багато, оскільки сценічні конструкції можуть бути різних масштабів і ступеня складності в збірці.

Купити з'єднувачі для ферм можна як в комплекті, так і поштучно - якщо необхідно зробити заміну пошкодженої або загубленої деталі. Ціна стандартної моделі не перевищує 50 доларів, а ось нестандартні комплектуючі, які поставляються на замовлення, можуть коштувати дорожче 100 доларів за одиницю.

Безпечна експлуатація сценічних ферм

Розбірні сцени-потенційно небезпечні об'єкти, які не можна використовувати в невідповідних умовах або з порушенням правил установки і обслуговування конструкції. Виробники сценічних конструкцій наполягають на тому, щоб користувачі приділяли максимум уваги процесу складання і використовували тільки якісні фірмові комплектуючі - в такому випадку вони гарантують довгий термін експлуатації і безпеку сцени. За словами експертів, стандартні конструкції можуть витримувати до 10 років роботи.

З'єднувачі для ферм - якраз та деталь, від якої залежить занадто багато. Як відомо, найслабше місце будь-якої розбірної конструкції-стики і місця з'єднання декількох об'єктів. В даному випадку це - алюмінієві куточки, до яких приєднуються ферми і стійки, і які утримують по кілька елементів сценічного оснащення відразу. Неправильна фіксація куточка призведе до пошкодження всієї конструкції, а значить до меншої її стабільності і більшої травмонебезпечності для людини.

Для міцності і зносостійкості з'єднувачі для ферм виробляють з:

 

  • нержавіючої сталі;
  • оцинкованої сталі;
  • Алюміній.

 

Ці метали не піддаються корозії і прекрасно витримують цільове навантаження і вплив навколишнього середовища - дощ, мороз, спеку і т.д. однак і за такими дрібними деталями, як з'єднувачі, теж необхідно доглядати, щоб продовжити термін їх корисної роботи. Так, Після використання кожну деталь потрібно оглянути на наявність пошкоджень і якщо вони є - наступного разу її не використовувати. Справні недеформовані з'єднувачі необхідно протерти від пилу і можливої атмосферної вологи, обробити спеціальним мастилом, загорнути в щільну тканину і зберігати в сухому місці. Перед використанням важливо ще раз оглянути всі з'єднувачі і брати в роботу тільки цілі деталі. Дотримання цих простих правил гарантують безпеку-найважливіша обставина, якщо мова йде про роботу великої кількості людей і дорогого сканерів, лазер, і звукового обладнання.

З'єднувачі для ферм - Muzline.ua

Вибір і покупка з'єднувачів для ферм в Музлайн

Вибір з'єднувачів для ферм - тривіальне завдання, вирішення якої не вимагає великих витрат часу якщо ви використовуєте стандартне обладнання та сценічне оснащення. Складніше буде підібрати з'єднувач, який підійде для нестандартної сцени - можливо, таку деталь необхідно буде виготовляти на замовлення, або замовляти у виробника, що займе більше часу зажадає витрат.

В інтернет-магазині музичних інструментів і сценічного оснащення Музлайн можна вибрати і купити з'єднувачі для ферм всіх стандартних моделей за демократичними цінами, з гарантією якості та оперативною доставкою по території України. Оформляйте замовлення на сайті, оплачуйте його онлайн і через 1-2 дні він буде доставлений в зазначене місто. Крім того, ви можете оплатити покупку готівкою при отриманні посилки.

Підписуйтесь на сторінки Музлайн в соціальних мережах і стежте за новинами професійного світу, знижками та акціями!

Читати повністю
// //